Jak usunac profil?

SnoopX360

Użytkownik
Użytkownik
witam
mam problem z usunieciem profilu w X360 nie wiem jak mam go usunac tzn najpierw zapytam czy mozna go usunac jak tak to jak ? ::)
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Jak usunac profil?

w ostatniej zakladce (ustawienia) masz tam taka opcje by przegladac karte pamieci / dysk (nie powiem Ci dokladnie gdzie bo narazie nie mam x'a) tam szukasz folderu "profiles" i usuwasz swoj profil
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak usunac profil?

Mozna wejdz w dysk twardy (zakladka po prawej) i tam sa profile,nacisnij,wykasuj.
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak usunac profil?

Zakłądka System, następnie opcja Pamięć, potem wybierasz Dysk lub Karta Pamięci (w zależności co masz lub na czym zapisywałeś profil), i potem wybierasz Profile gracza, wybierasz ten który chcesz usunąć klikasz A a następnie opcja Usuń.
 

jackbauer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Jak usunac profil?

a czy mozna usunac konto xbox live? jesli tak to w jaki sposob?
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak usunac profil?

jackbauer napisał:
a czy mozna usunac konto xbox live? jesli tak to w jaki sposob?
ci chodzi o profil na którym jest XBL czy co?? bo jeżeli ci chodzi o usunięcie XBL z profilu to wystarczy poczekać aż sie skonczy termin zdrapki... a jak chodzi o profil z XBL to usuwasz normalnie dany profil
 

jackbauer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Jak usunac profil?

hmm... mi chodzi o konto live nie o profil - bo profil utworzylem jak uruchomilem 1. raz konsole - a jak chcialem sobie pograc przez LIVE to utworzylem KONTO na Live (czyli te wszystkie sprawy zwiazane z rejestracja, adresami tagami itp.) i chce usunac to konto i zalozyc inne - czy sie da? wiem ze mozna zalozyc kilka ale ja chce miec jedno ale inne niz to ktore mam obecnie... troche zagmatwane wiem - ale da sie? :)
 

jackbauer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Jak usunac profil?

aha jeszcze jedna rzecz - wczoraj 1. raz sie podlaczylem pod live'a i jak wyglada sprawa z GOLDEM darmowym na miesiac? czy on sie sam AKTYWOWAL czy moge go sobie wlaczyc kiedy chce np. za 2miesiace bo narazie korzystalem z SILVER
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Jak usunac profil?

1.Darmowy XLive jest TYLKO na konsoli Premium.
2.Zaraz po zarejestrowaniu konta na xlive napisze ci że dostałeś 30dni za darmo.
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Jak usunac profil?

Mam pytanie czy gdy na kodzie xlive pisze redem by 06.07.2007 to znaczy że mój kod już jest do wywalenia ??
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Jak usunac profil?

1.Darmowy XLive jest TYLKO na konsoli Premium.

gowno prawda jest na kazdej
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Jak usunac profil?

No właśnie na pudełku od premium mam napisane że dołączony jest 30 dniowy trial a z kolei na arcade że tylko silver. I do tego ostatnio próbowałem robić konto i mam tylko silver.
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak usunac profil?

Może na tej konsoli został wykorzystany limit trzech darmowych kont GOLD ?
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Jak usunac profil?

konsola mam mniej niż miesiąc a miesiąc temu została wyprodukowana. Podobnie ma kumpel. Może m$ wpadł znów na jakiś zajebisty pomysł i usunął 30dni trial w arcade?
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak usunac profil?

No k*rwa ten microsyf dąży do samo zagłady. Wiesz co bo ziomek z klasy kupuje w niedziele Arcade to obczaję temat.
 

uzurpator87

Użytkownik
Użytkownik
Odnowię temat ( chociaż nie wiem czy dobry ).
Mam swojego 'starego' x'sa, mam zamir kupić wersję slim. Teraz pytanie co zrobić aby "przetransportować" swoje konto, awatara, dlc i wszystkie inne ****rele na nowego xboxa, po czym usunąć wszystko z starego x'sa???
Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam. ( Jeżeli jestem w złym temacie to prosił bym admina o przeniesienie )
 

Do góry Bottom