1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak usunąć przeróbkę?

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez fresh.cie, Marzec 4, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. fresh.cie

fresh.cie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jak można usunąć LT 1.9? Bo mam możliwość kupna konsoli z tą przeróbką ale mi zależy na graniu przez live. Jak usunę LT to nie dostanę bana na 100%?

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. Vardas

Vardas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    Jeżeli masz wersję dashboardu niższą od 2.0.13146 to gdy wgrasz przez pendrive tą aktualizację, to ona usunie Ci przeróbkę.
    Tylko nie wiem czy taka metoda nie oflagowuje konsoli przy wykryciu przeróbki.

5. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    ...dlatego OFW najbezpieczniej wgrać ręcznie.

6. fresh.cie

fresh.cie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Łe, nie chciałbym grzebać w konsoli, bo nie czuję się w tym dobry. Z tym pendrivem jest duże ryzyko oflagowania? Bo granie na live z przerobionym to jest jeszcze większe ryzyko c'nie? Oczywiście z oryginałów, ale nie wiele to zmienia chyba. Bo nie wiem czy szukać dalej, czy brać przerobioną:/

7. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Bezpieczniejsze jest granie na LT 3.0 niż na oflagowanej konsoli bez przeróbki.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum