1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak usunąć wszystkie dane gry? (Usuwanie folderu nie pomaga)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bulbazaurus, Grudzień 3, 2014.

1. Bulbazaurus

Bulbazaurus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Witam, mam taki problem, że chciałbym usunąć WSZYSTKO co związane z grą Forza Motorsport 4 (osiagnięcia etc). Usunąłem najpierw z poziomu xboxa, następnie zorientowałem się, że w xexmenu nadal widnieje folder z grą Forza (4D530910) więc wziąłem i usunałem go. Teraz pobrałem sobie na nowo tę samą Forze i po zainstalowaniu nadal pokazują mi się wszystkie osiągnięcia jakie zdobyłem itd. Save'y wszystkie które były na dysku też zostały usunięte.

Wersja gry: GOD
    Xbox 360 Slim RGH

2. Lotnik421 Xbox One

3. rastaman2626

rastaman2626 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    N S
    nie można usunąć osiągnięć

4. Bulbazaurus

Bulbazaurus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Okej, dzięki a co mogę zrobić aby w grze nie wywalało mi błędu podczas uruchamiania: "Fatal Crash Intercepted"? Chciałem na nowo wgrać gre lecz nie pomogło - Forza Motorsport 4

Wczytywanie...

Poleć forum