1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak uzyskać darmowy kontroler?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MatGar, Listopad 19, 2009.

1. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, gdyż sporo osób zastanawia się nad tym "trickiem" :p To postanowiłem Wam napisać mniej więcej jak to było, i jak do tego podejść :) Na początku od razu trzeba zarejestrować konsolę na stronie Xbox.com | Home. Gdy zarejestrujemy to dzwonimy na ich infolinię(numer jest podany w książeczce w zestawie). Gdy dzwonimy to parę razy trzeba se wcisnąć 1 :p
    Jeżeli już rozmawiamy z konsultantem to opisujemy jakiś tam problem np ja powiedziełem że lewy drążek analogowy ma straszne luzy, i czasami nie powraca do pierwotnej pozycji, i tam ktoś wam powie czy wymienialiśmy baterie czy coś takiego, my mówimy że tak. Więc jak już wszystko powiemy to konsultant zacznie nas pytać o potwierdzenie danych osobowych i o podanie numeru seryjnego konsoli. Jak wszystko podamy to powinni wysłać, ale w moim przypadku było tak ze konsola podobno była z USA i musiałem wysłać im zdjęcie paragonu :)

Wczytywanie...

Poleć forum