1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak uzyskac pomoc do funkcji sieciowych pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matys79, Grudzień 1, 2011.

1. matys79

matys79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam.Zakupiłem fife 12 ale przy pierwszym uruchomieniu nie podałem kodu do funkcji sieciowych,a teraz nie wiem jak to zrobic.moze ktos by mi pomogl.dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. elektor

elektor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Torun
    Jeżeli zainstalowana na dysku to usuń gre i zapis gry w ustawieniach - pamiec

4. matys79

matys79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mialem zainstalowana na dysky ale usunalem,a nie moge usunac histori bo troche juz gralem i mam odblokowani GD.poprostu nie wiem gdzie wpisac mam kod ktory otrzymalem razem z gra

5. siwekwed

siwekwed Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    z tego co mi wiadomo wszelkie kody mozna wpisywac z poziomu interfejsu konsoli w menu twojego profilu powinna byc opcja "zrealizuj kod"

Wczytywanie...

Poleć forum