Jak w koncu jest z tymi grami XO?

ZeiSS

Świeżak
Świeżak
Witam, nie ukrywam ze na bierz co sledze temat o cyfrowych grach na XO i stad tez mam kilka pytan.
A moje pytania biorą sie z tego iż niedawno zakupilem nie cyfrowa lecz oryginalna zafoliowana pudelkowa wersje.

Jak w końcu jest z tymi grami?
1. Gdy kupie pudelkowa wersje nowa to czy musze za każdym razem gdy chce grać wkladac płytę? Czy jest lozliwosc 'zainstaloania' gry z płyty tak aby chodzila na XO bez niej.

2. Gdy kupie pudelkowa uzywana (ktos w nią juz gral na innej konsoli XO), to czy mogę przypisać te gre do,mojego konta?

3. Gdy zakupie wersje cyfrowa sam kod, gra automatycznie sie instaluje i przypisuje do konta, a jesli kupie badz ZNAJOMY udostępni mi swój profil czy jest możliwość przypisania gry do mojego konta, lub tez przeniesienie jej? Czy za każdym razem gdy kupie grę na innym koncie musi byc to konto zalogowane? A co jesli ktos zmieni hasła, te gry przepadną?

4. Tak wiec w którym momencie gra jest przypisana do profilu?

5. Bycmoze o czymś zapomniałem wiec ponawiam pytanie z tematu, Jak w końcu jest z tymi grami XO?

Z góry dziekuje za przeczytanie i proszę o odpowiedz

Pozdrawiam ZeiSS
 

miaucoon

Użytkownik
Użytkownik
Ad. 3. Gra przypisana jest do profilu, z tego co wiadomo na dzień dzisiejszy nie można jej przypisać do innego profilu. Można jednak "udostępnić" swój profil komuś. Wtedy obie osoby mogą grać w tą grę, jednak raczej nie jednocześnie, ale tego ostatniego nie jestem pewien bo nie testowałem.

Ad 4. W momencie instalacji.

Na dwa pierwsze pytania nie znam odpowiedzi, bo jeszcze takich gier nie miałem.
 

#PCMR

Ryżownik
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
1. Nie ma takiej możliwości, płytka z grą musi być zawsze w środku, a instalacja tak czy siak jest obowiązkowa.
2. Pudełkowe wersje nie przypisują się do konta, po prostu do jakiej konsoli ją włożysz, tam możesz grać - dokładnie tak jak było na x360.
 

wojek_gacek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
1.musisz za każdym razem włożyć płytę do napędu
2. Używane gry nie sa przypisane do żadnego konta więc używki można śmiało kupować ;)
 

ZeiSS

Świeżak
Świeżak
Eee...nic do dodac nic ująć. Dzieki wielkie za odpowiedzi blyskawiczne.
Czyli w zasadzie cyfrówki sa wygodniejsze i mozna je udostępniać i nie zgina jedyny minus to ograniczenie miejsca na konsoli ;D

Ale z tego co czytałem to gry na zewnetrzym dysku takze zainstalujemy, ale jak w tedy będzie z plynnoscia grania czy lagow nie będzie? Bo to usb a nie sat@...

Natomiast z Pudelkowymi trzeba jeździć i pozyczac ewentualnie.
A jak z tym graniem równocześnie? Zakladam ze w signle pewnie nie ma problemu natomiast w multiplayer online dwie osoby nie zagrają raczej dublowanie tagugracza? Czy tez może gra sie na swoim tagu lecz 'z pozyczonej gry'??
 

Do góry Bottom