1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak w tym wypadku założyć Xbox Live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Neowg, Maj 25, 2013.

1. Neowg

Neowg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Jakiś tydzień temu założyłem sobie bezpłatne dwudniowe konto Live. Rozgrywka mi się na tyle spodobała, że postanowiłem sobie wykupić pakiet Gold na trzy miesiące z Allegro. Po przesłaniu kodu myślałem, że wystarczy go wpisać i będzie w porządku, a wyskakiwały mi informacje o adres rozliczeniowy itd, które oczywiście po wypełnieniu nie pasowały. Gdzieś na forum wyczytałem, żeby zmienić region konta Live na Wielką Brytanię i podać fałszywe dane, jednak póki co menu w moim Xboxie zmieniło się na angielski, a boję się, że coś powalę. Teraz nie wiem, co robić, żeby wklepać kod i grać na Live. Usunąć stary profil i założyć nowy na Wielką Brytanię czy jeszcze jakoś inaczej? Proszę o wskazówki (najlepiej krok po kroku)

Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. rafalgcw

rafalgcw Banned

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zależy na jaki region założone masz konto. Miałem u siebie to samo, konto założone na UK a gdy podawałem swoje prawdziwe dane (miejscowość, kod pocztowy itd... z Polski) błąd że nie prawidłowe. Musiałem podać byle jaki adres z Wielkiej Brytanii, wtedy dopiero zadziałało. Więc polecałbym sprawdzić na jaki region masz założone konto i w danych wpisać adres na to właśnie państwo. ;)

Wczytywanie...

Poleć forum