1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak wgrać aktualizację składów FIFA 13

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RemiGelitE, Listopad 15, 2013.

1. RemiGelitE

RemiGelitE Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, skołowałem sobie kopię zapasową gry FIFA 13, ale chciałem sobie pograc na nowych składach, pobrałem taki plik : http://i42.tinypic.com/maialj.jpg

Jak mam go wgrać przez Pendrive? Przeróbka LT3.0 Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ralph7

ralph7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witaj, plik, który posiadasz to jest aktualizacja do gry. Nie jest to plik odpowiedzialny za aktualizację składów.

4. RemiGelitE

RemiGelitE Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A wiesz może skąd ściągnąć składy i jak je wgrać, jeżeli posiadam LT3.0 ? Pozdrawiam.

5. ralph7

ralph7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie wiem, czy mogę tutaj zamieszczać linki do zagranicznych for dotyczących Xbox 360, dlatego odnośniki wysyłam na PW.

Jeżeli chodzi o sposób wgrywania składów, to wszystko jest również opisane w linkach, które wysłałem. Jeżeli coś jest niejasne, to napisz.

Wczytywanie...

Poleć forum