1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak wgrać awatary (ubranka) na dysk?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ShAdOw95, Październik 4, 2013.

1. ShAdOw95

ShAdOw95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wojkowice
    Witam. Mam problem. Otóż robiłem niedawno aktualizację konsoli offline (online nie mogę, bo mam bana) wszystko poszło pięknie ładnie tylko wtedy jeszcze nie miałem dysku i cała zawartość (pliki systemowe, awatary) poszły na pendrivea. Teraz nie idzie skopiować tych awatarów z pendrivea na dysk. A przynajmniej ja nie widzę takiej opcji w menu. Skopiowałem profil lecz nic to nie dało. Po wyjęciu pendrivea profil na dysku jest, ale brak mojego awatara! A gdy kliknę dostosuj awatar w menu nic się nie dzieje. Jak zatem mogę skopiować te awatary z pendrivea na dysk żebym zwolnił sobie już tego pendrivea i nie używał go w konsoli?

Jeżeli jeszcze nie dowiedziałeś się ocb. to aktualizacja zainstalowała się na pendrive. Wrzuć jeszcze raz tego samego dasha. // JaZz

2. Lotnik421 Xbox One

3. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    Widze,że nikt ci nie pisał,bo szkoda im słów,ale napisze delikatnie:
    Nie ma takiej możliwości wgrania ani gadżetów awatarów ani dlc czy tez pełnych wersji gry,bo nawet jeśli by ci się udało z tą ostatnią to i tak by nie zadziałała,bo nie masz neta i za każdym razem gra uwierzytelnia się i jest przeznaczona dla danej konsoli,a co dalej za tym idzie po to jest licencja aby ją przenieść aby każdy profil miał do niej dostęp.

To o co pytasz jest normalnie niemożliwe :D
    Dziękuje i dobranoc

aha.. kolego chyba tylko przeczytałeś nazwę tematu a posta juz nie (?) // JaZz

Wczytywanie...

Poleć forum