1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak wgrać dashboarda?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Zbalus, Kwiecień 22, 2012.

1. Zbalus

Zbalus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jak mówiłem mam konsolę po przeróbce RGH i chcę wgrać nowy dashboard aby nie mieć już RGH jak to zrobić bo z pena nie działało i z płyty cd tak samo

2. Lotnik421 Xbox One

3. Zbalus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a ma być folder Sytemupdate czy wypakować z niego na pena?

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  5. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Nie dasz rady usunąć RGH aktualizacją dashboardu..no proszę Cię kolego. Masz wlutowany czip glit****ący, idź do osoby która ci to wlutowała ew. do kogoś kto się na tym zna...sam też możesz zaryzykować i trzeba ODLUTOWAĆ CZIPA i wgrać oryginalny zrzut nandu do konsoli a potem, zrobić ew. aktualizację dashboardu.

Chyba że tobie chodzi o coś zupełnie innego tylko nie potrafisz tego sprecyzować? Może chcesz mieć pod RGH oryginalny dashboard a nie FSD?

6. Zbalus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra sprzedam xksa i kupie nowego w sklepie i po kłopocie ;)

Wczytywanie...

Poleć forum