1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak wgrać fixa do final fantasy XIII??

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez stomil-olsztyn, Marzec 5, 2010.

1. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    Witam.
    Czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć na moje pytanie?
    będę wdzięczny :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    dobra nie wazne juz sobie poradzilem. temat do kosza.

4. scofield997

scofield997 V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdzieś w Mazowieckim
    Nie pisz posta pod postem :)

5. Yoshimori

Yoshimori Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Nie chciałem zakładać nowego tematu, ale mam pewien problem. Próbuję właśnie odpalić FFXIII, ale cały czas płyta prosi o aktualizację. Klikam "Tak, aktualizuj teraz", coś tam niby wgrywa, a po resecie prosi o to samo, klikam ponownie i nic. Instalacja gry na dysku nic nie daje. Mam iX 1.51 i obraz jest przerobiony na wave 3. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    No i nie zrobi update bo pachtowałeś grę normalka. Pobierz sobie update i wgraj.

7. mkol1

mkol1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Elbląg
    Mi to samo wyskakuje, ja wtedy biorę, żeby nie aktualizował i działa.

8. Grzesi00

Grzesi00 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Olsztyn
    A ja mam pytanko czy fix zadziała, jeżeli będę miał na razie tylko dvd 1 ?

pozdro

9. AjnSztajn

AjnSztajn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie jestem pewien czy ten fix jest w ogóle potrzebny. Ja gram w wersję bez i jestem na 2 płycie.

10. elvisopl

elvisopl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak nazywa się ten FIX?. Nie jest to czasem FIX, który po zgraniu zawartości wszystkich płyt do jednego folderu umożliwia granie bez zmiany płyty?. Jeśli tak to zadziała tylko na konsoli z JTAG.

11. koniujbie

koniujbie Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jastrzębie
    a ja mam inne pytanie? nagrałem sobie dvd 1 zx fixem i poprzez active.iso przeszedłem grę na 1 płycie. Czy każda kolejna płyta musi być ze zmienionym wavem ? bo gdy wyskakuje napis proszący o włożenie 2 DVD ( mam ją z niezmienionym wavem), wkładam i pisze że płyta jest niepoprawna :/

12. AjnSztajn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Każda kolejna płyta musi mieć niestety zmieniony wave bo nie da się użyć active.iso. To działa tylko przy pierwszej płycie a kolejnych x ci nie rozpoznaje.

13. akir

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Przy zmianie przy grze mass effect 2 działa. Więc nie widze problemu żeby przy tej grze nie działało

14. AjnSztajn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie wiedziałem że active.iso działa na gry z większą ilością płyt. U mnie w ogóle nie chciało działać ( wypaliłem na verbatimie DL itd..) więc przepraszam za post dezinformujący.

15. akir

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Sprawdzałem u znajomego odczekaliśmy 30 sekund po wsadzeniu activate.iso następna płyta pięknie się ładowała

16. nevermind

nevermind Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hej.. nie chce zakladac nowego tematu dlatego pisze tutaj. sciagnelem z 2-3 tyg temu ff xiii.. zrobilem wszystko zgodnie z instrukcja dolaczona do obrazow (tj. spatchowalem obraz 1 i 2 (uzylem patcha w katalogu tylko z tymi 2oma obrazami - tak bylo napisane w instrukcji). z 3 nie robilem nic. Oczywiscie wszystkie 3 obrazy przerobilem na wave 3 (360 wave patcherem). Plyty nagralem.. 1 i 2 chodzi ladnie.. ale wczoral wlozylem 3 i wypisuje "otworz naped". Tak jakby nie bylo nic na niej nagrane. Sprawdzalem na komputerze i dane na plycie sa. I teraz nie wiem.. czy 3 plyta tez musi byc sfix'owana.. czy moze to byc po prostu blad przy nagrywaniu. Troche sie wkurzylem.. tym bardziej, ze linki juz wygasly i nie ma za bardzo skad sciagnac.
    Sciagam z innego zrodla sama 3 plyte (mam tylko nadzieje, ze bedzie pasowac ? tj. nie bedzie konfliktow z poprzednimi 2 plytami (inny relase?)).

Jak poradzic sobie z 3 plyta.. ? Jak sciagne teraz swiezy obraz.. ? Bede bardzo wdzieczny za pomoc. Pozdrawiam

17. AjnSztajn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja przeszedłem całą grę , wszystko bez poprawiania płyt a mam te pierwsze obrazy które tego podobno wymagały. Gra ani razu mi się nie zawiiesiła lub cokolwiek innego. Być może źle nagrałeś lub nie zmieniłeś wave na płycie ( chyba że nie musisz tego robić).

18. nevermind

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak napisalem wszystkie obrazy zostaly przerobione, zle nagranie chyba nie wchodzi w gre skoro widac zawartosc plyty w komputerze.. nie wiem co robi FIX, ktory zostal dolaczony do gry i czy przypadkiem 3 plyta tez nie musi byc spatchowana.. mimo, ze w instrukcji dolaczonej do gry bylo wspomniane wyraznie tylko o 1 i 2 plycie.
    Nie chcialbym marnowac kolejnych plyt, liczylem, ze moze ktos spotkal sie z podobna sytuacja.. chyba nie powinno byc problemu z kompatybilnoscia 3 plyty z innej wrzuty wzgledem obecnych 2 plyt.. ? najwazniejsze zeby byl region free, (w moim przypadku) wave 3.. i tyle ? chyba, ze sie myle.
    Jakby ktos mial jakies pomysly, sugestie chetnie przeczytam.

19. Ryatzu

Ryatzu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom
    Co daje ten fix o którym wszyscy tak tu szczekają ? jestem na 2giej płycie i nie chce mieć później jakiś przykrych niespodzianek

20. nevermind

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wkladajac 2ga plyte.. uruchamia sie tak jakby to byla pierwsza. jedynie chcac zaczac gre wyskakuje (wloze cd 1). wkladajac 3 plyte jest jedynie napisa w dashboardzie "otworz naped" i tyle.. wiec sprawdz czy u Ciebie nie jest tak samo.. jak ktos wie co daje FIX i jak ew. nagrac poprawnie nowo sciagniety 3 obraz prosze o odpowiedz..

21. AjnSztajn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Prawdopodobnie jest tak że twoja nagrywarka w komp. rozpoznaje płytę ale czytnik xboxa już nie. Więc jeżeli możesz sprawdź tą płytę u kogoś. U mnie kiedy wkładam 3 płytę gra normalnie startuje. W końcowym etapie gra korzysta tylko z 3 płyty i x normalnie z niej startuje. Moja rada nagraj ponownie 3 płytę , jak napisałem nagrywarka ją rozpoznaje ale czytnik w x już nie obraz jest dobry.

Wczytywanie...

Poleć forum