1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak wgrać gry Arcade(DLC) do Xboxa 360?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez slasz, Grudzień 12, 2009.

1. slasz

slasz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ostatnio natrafiłem na kilka torrentów z grami oznaczonymi jako"ARCADE"-czyli chyba DLC np.Duke Nukem 3D,Shadow Complex itp.Ściagnąłem,ale mam problem z wgraniem na twardy dysk konsoli.Są spakowane podobnie jak kolejne wersje dashboardu, ale nie potrafie ich przerzucić np przez pendriva.Czy trzeba je wypalić na płycie?(jeśli tak to jakiej DLDVD samo DVD), a moze potrzebna jest nowa wersja dashboardu?
    Mam soft 1.51.
    Anyone help?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    po 1. musisz wrzucic na dysk twardy za pomoca komputera.
    po 2. musisz miec zhackoway dashobrd

reasumujac zapomnij

Wczytywanie...

Poleć forum