jak wgrać motyw

shorty1988

Banned
Użytkownik
Witam, jak wgrać motyw/theme do xboxa 360 za pomocą pendrive'a? Czy istnieje taka możliwość??
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
z tego co mi wiadomo to niestety nie da sie ;) XBL sie klamia i tam za punkty osiagniec mozesz sobie kupic z danej gry motyw oraz pare innych dodatków. ;) Motyw kosztuje od 5G. Jednak moge sie mylic ;P
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
z tego co mi wiadomo to niestety nie da sie ;) XBL sie klamia i tam za punkty osiagniec mozesz sobie kupic z danej gry motyw oraz pare innych dodatków. ;) Motyw kosztuje od 5G.
no chyba cie po*ebalo. no sry wszystkich za takie wyrazenia ale mnie trafia jak ktos rozpowiada takie pierdoły. za punkty z osiagniec nie kupisz niczego. musisz miec MS Points ktore mozesz kupic np na allegro
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
motywy czyli themes można wgrać przez pena poszukaj na tym forum jest dział z themes i jak je wgrać też jest;))
 

speeder114

Banned
Da się.
Jeżeli masz nxe to podłącz pendriva i wybierz ,,obrazy'' a potem wybierz swój motyw i naciśnij ,,y''. Następnie potwierdź i masz nowy motyw.
 

speeder114

Banned
jeżeli pomogłem kliknij dziękuję, bo prawdę ci mówię: To nic nie kosztuje
 

Prisonbull

Użytkownik
Użytkownik
jeżeli pomogłem kliknij dziękuję, bo prawdę ci mówię: To nic nie kosztuje
Ile ty masz lat dziecko? Jarasz się jakimiś plusikami?
 

kufer111

Banned
Użytkownik
theme można wgrać za pomocą programu o nazwie: Usb Xtaf Gui Version 32b -wujek google pomoże {do odpalenia tego potrzebny jest net.framework 3.5 link:http://www.nie będę trollować!/NET-Framework,Program,Windows,12105.html}
 

stanik1

Świeżak
Świeżak
theme można wgrać za pomocą programu o nazwie: Usb Xtaf Gui Version 32b -wujek google pomoże {do odpalenia tego potrzebny jest net.framework 3.5 link:http://www.nie będę trollować!/NET-Framework,Program,Windows,12105.html}
a mógł byś napisać jak to zrobić?
 

Gumis1985

Banned
-Sformatować pena pod X'em
-zassać i wypakować XTAF'a
-Odpalić go
-Wsadzić pena do PC
-W XTAF'ie dać open
-następnie nawigować do folderu w themami i będąc w nim dać "inject" i wybrać swój plik z theme który chcesz wrzucić.
 

supermegazord

Użytkownik
Użytkownik
Panowie a da się wrzucić premium theme żeby wyglądał jak premium a nie jak tapeta bo mam jakieś tam premium theme ale niestety tylko tapeta się zmienia
 

Gumis1985

Banned
dziwne pytanie bo ja jak wrzucam premium to mis ię zmienia oczywiście tapeta w zależności od menu w jakim jestem i obrazki graczy ( przyjaciół )... czego ty chcesz w sumie w takim razie :)
 

supermegazord

Użytkownik
Użytkownik
ok już wiem o co chodzi dzięki za wyjaśnienie
 

Conviction

Świeżak
Świeżak
Z Pendrive Się nie da ale jesli masz dysk to się da,.Dysk minimum 20 gb.Dysk wyjmij z obudowy podłacz do komputera i wgrywaj co chcesz oprocz dem gier
 

Jablo33

Użytkownik
Użytkownik
Z Pendrive Się nie da ale jesli masz dysk to się da,.Dysk minimum 20 gb.Dysk wyjmij z obudowy podłacz do komputera i wgrywaj co chcesz oprocz dem gier
Nie znasz się a pieprzysz głupoty!!! NIE MOGĘ Z TAKICH LUDZI, KTÓRZY SIĘ NIE ZNAJĄ, A UDAJĄ ZNAWCÓW!

@topic

Da się wgrać theme przez pendrive'a. Dokładny poradnik znajdziesz tutaj: http://xboxforum.pl/ogolnie-f18/tematy-xbox-360-a-46689-7.html#post409357 napisanego przez Anchelutte'a.

Have Fun.
 

k.karol

Świeżak
Świeżak
Jak bedziesz gral to z gier ci sie beda odblokowywac. Tak mi sie przynajmniej wydaje. pozdro ;p
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Da się.
Jeżeli masz nxe to podłącz pendriva i wybierz ,,obrazy'' a potem wybierz swój motyw i naciśnij ,,y''. Następnie potwierdź i masz nowy motyw.
Tobie chodzi o tło. Gdy tak zrobisz pokazuje się opcja Ustaw jako tło. W tym temacie chodzi o motyw!
 

Do góry Bottom