1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak wgrać muzykę na xboxa 360?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lolakos, Listopad 4, 2012.

1. Lolakos

Lolakos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pytanie takie jak w temacie, Xboxa mam oryginalny, a chciałbym sobie wgrać na niego muzykę, to czym mam to zrobic i jak ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wrzuć na pendrive MP3 i wejdź w ustawienia, pamięć USB i skopiuj MP3 na konsolę.

4. Lolakos

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No i tu jest właśnie problem, że mam muzykę na pendrive, wsadzam go do xboxa, wchodze w te ustawienia, na USB, i muzyki mi nie wykrywa, nawet nie mam możliwości wyboru muzyki(żadnego podfolderu czy coś)... Chyba, że go źle skonfigurowałem na xboxie, czy coś...

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Jak wgrać muzykę na xboxa 360?

Pen musi by sformatowany na pc w fat32

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

6. Lolakos

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oki, a z czym się wiąże taka zmiania ? Bo szczerze mówiąć w ogóle się na tym nie znam :p Tzn. JAk sformatować to już znalazłem w google, ale chodzi mi o to z czym wiąże się taka zmiana.

7. durki

durki Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odp: Jak wgrać muzykę na xboxa 360?

No Ty nie zauważysz raczej różnicy;) nic złego się nie stanie, jednak pliki muszą mieć rozmiar maks 4gb. Reszta się praktycznie nie zmieni.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum