1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak wgrac nadflash.bin po niepoprawnym wgraniu xell

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Vellpens, Marzec 11, 2012.

1. Vellpens

Vellpens Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam problem z konsolą xbox płyta xenon z przeróbka jtag
    Chciałem zaktualizować sobie dasha za pomocą programu flash 360
    zgrałem flashdump i mam go na pendrive. chciałem odczytać CPU key ale coś nie tak było z xell i nie wyświetlał klucza
    znalazłem podobny problem na tym forum:
    Xell Cdb Errors - Trying To Retrieve Cpu Key - Scenyx Entertainment Community
    niebieski ekran na obrazku jest identyczny jak u mnie
    zrobiłem tak jak było napisane w jednym poście:

Downloaded "XeLLous_v1.0.zip" from the usual places
    Extracted xell-2f.bin and renamed it to updslot0.bin
    Ran Flash360
    Chose to update NAND
    update reboot area
    It found updslot0.bin
    says it flashed successfully (took miliseconds to complete)
    Rebooted

Ustrojstwo się zainstalowało i po restarcie ani xell ani dash się nie uruchamiają.
    po włączeniu pali sie tylko środkowa dioda. nie ma obrazu i nie zapalają się pozostałe zielone diody.
    i stąd moje pytanie. jak to naprawić mając komputerze kupię nad-u i nie mając klucza DVD ani CPU ?
    zaznaczam że lutownica nie jest mi straszna hobbystycznie zajmuje sie też reballingiem.

Proszę o wyrozumiałość. jest to jeden z moich pierwszych postów na forum.
    Z góry dziękuje za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum