1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak wgrać softmod do Xbox1?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez batex2000, Luty 28, 2014.

1. batex2000

batex2000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Postanowiłem dziś włączyć mojego starego xboxa. Słyszałem że Live został wyłączony a opcje XBMC (nwm co to jest) pozwalają na odpalenie gier przez sieć. Nigdy nie bawiłem sie w edytowanie konsol i chciałem "ulepszyć" xboxa, a poza tym dzięki softmodzie podobno można włączać gry pobrane z neta. I proszę nie wyzywać mnie od piratów, ponieważ szukałem Far Cry Instincts Evolution na aukcjach i nie było. Far Cry mam już pobranego ale po zgraniu na płyte Dvd nie działa na Xboxie. A więc jak to wgrać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
    EASY 2013 Original Xbox softmod tutorial for NOOBS - YouTube

Wczytywanie...

Poleć forum