1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak wgrać spolszczenie FSD?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marianwlkp, Marzec 19, 2013.

1. Marianwlkp

Marianwlkp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam pytanie, otóż zainstalowałem FSD wg. poradnika użytkownika #ESLORD i udało się wszystko bez problemów. Pobrałem spolszczenie stworzone przez użytkownika QQQAAAZZZ - mam 3 pilki:
    Default_3.0.735_PL.XZP
    FreestylePlugin_PL.xex
    polish.xex
    Podłączam pendirve'a do Xboxa z tymi pliczkami i co dalej? Wystarczy, że przekopiuję na dysk konsoli? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Włączasz XeXMenu i :
    Default_3.0.735_PL.XZP, wrzucasz do folderu SKINS
    FreestylePlugin_PL.xex, wrzucasz do folderu PLUGINS
    polish.xex, wrzucasz do głównego folderu FSD, i w pliku launch.ini ustawiasz że konsola ma startować z tego pliku.

4. Marianwlkp

Marianwlkp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za szybką odpowiedź. Nie mam XeXMenu, a czy można to zrobić z poziomu menedżera plików fsd? Oczywiście odpowiednio podmieniając launch.ini?

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Teoretycznie nie, ale praktycznie - da się, kiedyś tak u siebie zrobiłem. Zmień sobie nazwy plików które będziesz podmieniał, skopiuj w odpowiednie miejsca pliki , i zrestartuj FSD

U siebie robiłem tak:

Default_3.0.735_PL.XZP, wrzuciłem do folderu SKINS
    FreestylePlugin_PL.xex, zmieniłem nazwę na : FreestylePlugin.xex wrzuciłem do folderu PLUGINS
    polish.xex, zmieniłem na default.xex i wrzuciłem do głównego folderu FSD

Zrestartowałem FSD

Wczytywanie...

Poleć forum