1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak wgrać ubranka avatarom XBOX360 JTAG ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Deejeey, Wrzesień 18, 2011.

1. Deejeey

Deejeey Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam wielką prośbę do was czy możecie podać mi linka do strony gdzie będę miał opisane "Jak wgrać ubranka avatarom na XBOX360 JTAG ?"
    Niewiem jak to zrobić ponieważ kiedyś miałem XBOX'a 360 Bez JTAG i nie mogłem tego zrobić. Teraz gdy mam JTAG zapomniałem linka do strony jak możecie do proszę podajcie linka do strony gdzie będę miał to szczegółowo opisane.
    Z GÓRY DZIĘKI.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szmelc

szmelc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. ZZ123

ZZ123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bora Bora
    Musisz wgrać XUID do profilu offline. Następnie trzeba je spatchować swoim XUID w Yaris Swap. Przerzucasz na dysk i są nowe ubrania.

5. Deejeey

Deejeey Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra udało się wszystko OK.Ale gdy wgrywam na dysk profil pisze że profil jest uszkodzony i nie da się go włączyć.Może wiesz dlaczego ?

6. kurczakooo

kurczakooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a co to jest profil offline bo jtag mam od niedawna a na nim mam profil ze starej konsoli który był podłąnczany do live i na nim gram obecnie na jtagu czy do takiego profilu też można wrzucić ubranka jak tak to jak to zrobić

7. ZZ123

ZZ123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bora Bora
    Dash 13xxx uszkadza modyfikowane profile. Istnieją sposoby na naprawienie profilu np. programem Horizon.

Jeżeli masz profil live, wystarczy tylko odczytać XUID i patchować ubrania. Jeżeli offline, to tak jak wyżej podałem - trzeba wgrać XUID.

8. Deejeey

Deejeey Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Udało mi sie uruchomić program, ale ma on tyle funkcji, że niewiem gdzie jest ta funkcja do naprawiania profilu ?
    Mam wersje Horizon'u : 2.0.4.1
    Z Góry Dzięki.

9. kurczakooo

kurczakooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ZZ123 czy byś mugł mi opisać jak mam to zrobić albo podać link do jakegoś poradnika pl chodzi o odzyt XUID i patchować ubranek bo mam profil online

Wczytywanie...

Poleć forum