1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak wgrać/zainstalować gry ARCADE na dysku xboxa (offline albo online) ??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dakkon7, Listopad 20, 2010.

1. dakkon7

dakkon7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Tak jak w temacie. Kompletne nie wiem jak to zrobić, szukałem u wujka google co nieco znalazłem ale nie działa.
    Tzn formatuje jakiegoś flesza na USB (u mnie 4GB) spod xboxa.
    Później wkładam pena do PC, odpalam program USBXTAFGUI_v32BETA2
    Tworzę 16 zer w folderze content (0000000000000000) i w to miejsce wrzucam zassane z tegoż forum i google gry arcade
    zamykam progem USBXta... wypinam pena z PC
    wtykam do xboxa i lukam w pamięci przenośnej (w ustawieniach systemu gdzieś tam) co jest

Udało mi się zrobić następujące rzeczy
    1. Widział grę np Limbo ale ikonka była zółta, wniosek plik uszkodzony (taki pisało) nie wiem jak zrobić aby był gites
    2. Tematy do xboxa bez problemu widzi z pamieci, następnie kopiuje na HDD xboxa i działąją w profilach
    3. gry arcade zgrywałem z sieci z różnych źródeł, niekiedy widzi mi tylko grę jako wersję demonstarcyjną
    4. mam xboxa przerobionego, dysk 20GB, NXe

zakładam temat ponieważ jak na razie nie spotkałem się z rozwiązaniem mojego problemu
    dziękuje za pomoc
    dema gier nie próbowałem bo mnie nie interesują, także nie wiem czy działają, ale skoro widzi tematy i demonstracyjne gry arcade to i pewnie dema tez by widział

ps. wszystko robię OFFLINE

pliki\gry bez JTAGów
    mam ex 1,60 albo 1,61

2. Lotnik421 Xbox One

3. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
    Włóż płytę do napędu x'a , po wczytaniu kliknij Y na padzie, a potem zainstaluj grę na dysku.

4. dakkon7

dakkon7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    bardzo zabawne, to ja wiem, robię tak od 2 lat ale to przy grach na płytach dvd DL
    a mi chodzi gry arcade z xboxlive

Wczytywanie...

Poleć forum