1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak wklejac gry do pobrania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Darekwlazel, Sierpień 9, 2014.

1. Darekwlazel

Darekwlazel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.Mam pytanie.jak zrobic ,aby ktos obcy mogl(po zalozeniu zwyklego profilu),mogl pobrac gre odemnie,pobierajac profil.jak to wyglada?Czy ja musze wtedy najpierw sam pobrac gre poprzez konsole ze strony microsoftu,nastepnie przekazac profil komus innemu lacznie z haslem,wtedy ten ktos moze pobrac gre odemnie?Ile osob moze odemnie pobrac gre,bo gra wtedy jest zapisana w historii pobieran,wiec ten ktos bendzie mial,ja jako pobierz jeszcze raz tak?I to jest bez zadnego limitu pobieran czy jak?

Wczytywanie...

Poleć forum