Jak włączyc xboxa bez pilota?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Jaskierr

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak w temacie. Popsuł mi się pilot i nie mam jak włączyć AV.
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
XBOXa włączasz włączając Pada, wtedy XBOX też się włącza.
 

Sousek

Użytkownik
Użytkownik
Na telewizorze na bank są przyciski do zmiany kanałów zjedź na 1 kanał i jedź w dół powinno tam być AV

@edit

XBOXa włączasz włączając Pada, wtedy XBOX też się włącza.
on nie moze wlaczyc programu na ktorym mu sie ma wyswietlac a nie konsole, przeciez chyba ma ten "duzy przycisk" na Xboxie
 
nic nie zrobisz ,miałem kiedyś podobny problem.Chyba ,że masz przez Euro złącze ,to przy odpaleniu xboxa tv sam przełącza na AV,ale musiasz mieć kabel z wszystkimi kabelkami 21pin ,oryginalny nie działa
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
Nazwa tematu zmyla, bo tez jest pilot do X'a
 

Jaskierr

Użytkownik
Użytkownik
Na telewizorze na bank są przyciski do zmiany kanałów zjedź na 1 kanał i jedź w dół powinno tam być AV

@edit



on nie moze wlaczyc programu na ktorym mu sie ma wyswietlac a nie konsole, przeciez chyba ma ten "duzy przycisk" na Xboxie
Są ale po 1 kanale jest 0 i później 49 i tak dalej ;/
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
To kup uniwersalny pilot :p Innego sposobu nie ma jezeli nie masz przycisku na telewizorze do przełączania AV.
 

Sousek

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie idz jutro do pierwszego lepszego sklepu z telewizorami ewentualnie spisz model telewizora i tyle nic wiecej nie poradzisz
 

Jaskierr

Użytkownik
Użytkownik
Dobra thx można zamknąć. Zamówię na allegro PILOT DO TV ELEMIS NZS2040 NZS 2040 NZS-2040 WESTA (831845918) - Aukcje internetowe Allegro bo widzę że tani ;d i dokładnie taki sam.

@edit co do postu niżej ;d;d
Fakt kurde teraz święta ;d;d
Sklepów jest w kij mieszkam w Lublinie.
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym nie zamawiał na allegro na twoim miejscu bo wątpię, abyś dostał go przed świętami :) Na pewno masz w okolicy jakiś sklep...
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupiłem pada 3 dni temu na allegro i dostałem go wczoraj :p
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom