1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak Wrzucić DVD2 na pena Gta 5

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DziodwkiPl, Sierpień 11, 2014.

1. DziodwkiPl

DziodwkiPl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam xboxa 360 niedawno zainstalowałem gre (DVD1) i okazało się ze druga płyta (play) jest porysowana i nie moge odpalic gta 5.Czy dało by się wrzucic DVD2 na pendrajwa lub na płyte. Perosze o odpowiedz

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawel85pl

pawel85pl Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    słońca
    Jezu.... ile błędów... raczej nie da rady, wypal od nowa 5zł to nie majątek ;]

4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113

Gdzie napisał że ma LT w napędzie??

Oddaj do regeneracji płytę jak masz w mieście takie usługi, a jeśli masz konsolę przerobioną to nagraj na nowo, możesz też zgrać na pena zawartość dvd 2 ale i tak musi być płyta w napędzie jeśli nie posiadasz RGH :) poradnik masz tutaj http://xboxforum.pl/gta-v-261/poprawne-wypalenie-gta-v-na-lt3-0-a-176153/ http://xboxforum.pl/gta-v-261/zgrywanie-contentu-na-pendrive-gta-v-dvd1-175214/

5. DziodwkiPl

DziodwkiPl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie mam przerobionego xboxa ani lt ani RGH hodzi mi oto czy mógłbym uruhomic grę z pendrajwa lub płyty i jak to nagrać

Byłem u pary gości i powiedzieli że nie da się naprawic jest za głęboka rysa

6. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No to nic nie zrobisz.

Na przyszłość edytuj posty, a nie pisz jeden pod drugim
    Polecam też pisanie postów z pomocą słownika...

Wczytywanie...

Poleć forum