1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak wrzucić grę RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jokert5, Październik 22, 2014.

1. jokert5

jokert5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam pierwszy raz w życiu mam konsolę kupiłem od razu przerobioną w RGH i mam następujący problem.

Z racji iż, nie przyszedł mi pendrive który zamówiłem miałem do dyspozycji tylko 3GB jak i jedyną grę którą mogłem przetestować Tony Hawk Pro Skater HD z racji małych rozmiarów.

A więc grę tę pobrałem i po wypakowaniu mam foldery:
    Tony Hawk's Pro Skater HD -> 5841124A -> 000D0000 -> 92FA1A81140438AC3583FE2AB50947029774AA2058

Następnie na dysku konsoli mam foldery:
    Hdd1: -> gdzie mamy:Cache
    Content - > 00000000000000000
    gry
    name.thx
    I teraz pytanie który folder tej gry mam skopiować do jakiego folderu żeby była widoczna z menu w zakładce moje gry.
    Bo kombinowałem chyba z 3 godziny i jedynie udało mi się skopiować grę w taki sposób, że w chodziłem w menadżer plików i wchodząc w odpowiedni folder załączałem grę z pliku "92FA1A81140438AC3583FE2AB50947029774AA2058" ale nie była widoczna z zakładek moich gier.

I od razu napiszcie mi najprościej na chłopski rozum jak wrzucić gry które są na 2 płytach bo pobrałem GTA 5 i tak właśnie jest, a jutro przyjdzie może pamięć to będę chciał wrzucić.

Dodam, że pogrzebałem coś w opcjach i tam było docelowa ścieżka na gry Hdd1/gry/

Nie bardzo wiem co i jak pewnie bym do tego doszedł ale nie chce się męczyć kij wie ile czasu także proszę was o radę i pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. marcinm48

marcinm48 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja nie uruchamiam gier z zakładek tylko zawsze prze .xex
    ale z tego co pamiętam to Gta V trzeba na przerobienie troche wiecej czasu poświęcić więc jeśli chodzi o Gta V poszukaj informacji na wpisie forum o Gta V

4. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    Grę możesz wrzucić do Content lub do tego folderu Gry. To co znalazłeś w opcjach to właśnie od wykrywania tych gier. Musisz tam ustawić ten folder na którym masz gry. Okładkę możesz ustawić sam lub z internetem (ja zawsze robiłem sam) tylko że jeśli sam to musisz podpinać do kompa. Temat taki jak dodać samemu okładkę ma (zapomniałem nicku i nie mogę znaleźć :D) jakiś moderator czy jak to się tam nazywa.
    A takie pytanko: Masz w konsoli dysk czy tylko ten pendrive? Jeśli masz dysk nie będzie ci prościej prosto z PC na konsole przenieść kablem Ethernet? (Programem FileZilla o ile się nie mylę ponieważ już sprzedałem xboxa i nie mam tego programu).
    Co do GTA V nie musisz 2 płyt wrzucać ponieważ pierwsza jest do single a druga do multi i textur HD. (o ile się nie myle :D). Masz RGH więc multi i tak nie pograsz. A jeśli się tak uprzesz na 2 płyty to zrobisz to sposobem takim jak jest na Forze 4. Jest tu na forum ten poradnik tylko musisz odkopać go. A jak chcesz jedną płytkę (single) to tu na forum też ktoś zrobił poradnik jak to zrobić tylko zapomniałem tytułu (wpiszesz w wyszukiwarkę forum GTA V pendrive i powinieneś znaleźć albo w dziale GTA V) . Może autor tych tematów tu zajrzy i da ci do nich linki żebyś nie szukał.
    Jak coś jeszcze to pisz.

5. Traffic

Traffic ɹoʇɐɹǝpoW Członek Załogi Moderator XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    62
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeżeli chcesz, żeby gra była widoczna
    - w NXE (dashboard Microsoftu) - (Hdd1://Content/00000000000000000/<TUTAJ>) folder 5841124A (i wszystkie podfoldery etc.)
    - tylko w FSD/Aurorze - obojętnie gdzie, i w sumie jak (byle był plik wykonywalny i dane), jedynie w opcjach musi być dodana do tego folderu ścieżka wyszukiwania.

Więcej informacji:
    Odnośnie ścieżek, etc. - polecam lekturę działu JTAG/RGH - a szcególnie poddziału http://xboxforum.pl/artykuly-196/
    Odnośnie GTA - http://xboxforum.pl/gta-v-261/zgrywanie-contentu-na-pendrive-gta-v-dvd1-175214/

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum