1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak wstawiź karte gracza?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez spider103, Luty 17, 2009.

1. spider103

spider103 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Rzeczyce
    Witam mam pytanie jak mogę umieścić swoją kartę gracza na forach oraz innych stronach www? Porsze o pomoc i pozdraiwam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szczyl7

szczyl7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
  4. spider103

spider103 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Rzeczyce
    no dobra a jak zrobić taką karte jak są tu na forum widziane? chodzi mi o taka że widać avatara. Jak to zrobić? pozdrawiam aha i wogóle jak ją wystawic na forum ale chodzi mi o to jak ją wstawić do profilu? Tak jak ty masz? Pozdrawiam a i wogóle jak wystawić ją np w profilu tak jak ty masz? jak to zrobić? Pozdrawiam

5. Rutkoszczak

Rutkoszczak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no jakgenerujesz ta swoja karte to tam masz do wyboru jaki wyglad ma miec twoja karta, jak chcesz zeby bylo widac twojego avatara to wez NXE. A wstawiasz to na forum w panelu uzytkownika. Niepamietam gdzie dokladnie ale poszukaj a znajdziesz.
    Juz pamietam Panel uzytkownika > Edytuj sygnaturke i tam wklejasz chyba BBcode

Pozdro

6. szczyl7

szczyl7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    u góry Panel użytkownika -> Edytuj swój profil -> (na samy dole) Podaj swój Xbox Live Gamertag tu wpisuje sz nick

a co do pierwszej części problemu to napisz jakoś normalne bo nie wiem o co chodzi

7. spider103

spider103 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Rzeczyce
    Nic z tego nie wychodzi pisze "invalid file" co robię źle wklejam ten url karty i nici pomużcie

Wczytywanie...

Poleć forum