1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak wygląda obniżanie cen gier na xbox 360?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez CrossSleet5, Grudzień 12, 2011.

1. CrossSleet5

CrossSleet5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, jestem nowym posiadaczem konsoli. Ciekawi mnie jak wygląda tendencja spadkowa gier na tę platformę?
    W sensie, jeszcze niedawno widziałem na allegro Skyrim za 199zł, dziś już można za 159 zł dostać nową. Tak samo Dark Souls, 160 zł za nówkę. Gears of War 3 już za 129zł a widywałem za 200.

Ile warto czekać na obniżki? Do jakiego stopnia ceny spadają? Warto czekac na Gears of War 3 aż spadnie do poniżej 100 czy raczej tak się prędko nie stanie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    gry tanieja szybko dosyć do 2-3miesięcy cena jest znośna, ale najlepiej kupić 1-3gier orginały i się na gametrade wymieniać lub na allegro sprzedawać. i gry raczej nie spadają poniżej 100zl chyba ,że gra jest długo po premierze.

4. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Większość gier spada poniżej 100 po ok. 5-6 miechach. Ale jak @UP, ceny są dość znośne po 2-3 miechach.

5. CrossSleet5

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    czyli Gears of Wars 3 za 129zł to ok cena?

6. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    wszystko zależy od twojego stanu finansowego czy to dobra czy nie , jak ktos kupe zarabia 200zl to jest dla niego cena taka oki i niska

7. Fiszó

Fiszó Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Reszów
    Średnia, kup używke bo nie trzeba do GoW'a żadnego kodu na multi. Używke za 9 dych już dostaniesz a może nawet mniej. Mi sie udało za tyle nówke kupic.

8. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak na taką grę to jest dobra cena ale możesz kupić na nowo pakowaną używkę lub normalnie sprzedawaną i wyjdzie ci to jeszcze taniej.

9. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Tendencja spadkowa w cenach gier spora jest w ex'ach podległych pod M$ więc tanieją szybko i do niskiego poziomu.
    Nówki po 50 zł takie jak Fable 3 czy Halo Reach np.
    Gry sportowe tanieją zawsze w połowie sezonu jak już zaczynają napływać info o następnych odsłonach. np FIFA
    Gry typu COD, Batman, Assassin cenowo dosyć długo trzymają się na wysokim poziomie bo nie muszą tanieć. Wyjątkiem był brotherhood, który staniał dosyć szybko ale to raczej GoD go wykończył. Ale tak to takie "perły" do ceny <100 dochodzą po około 9-10 miechach czasem dłużej. Castlevania, czy Batman np

GOW3 znajdziesz poniżej 100 spokojnie może i nowego. Forze 4 może też ale nie sprawdzałem.

10. CrossSleet5

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    głównie nówki kupuje, uzywki jeśli nie mogę znaleźć nowej na allegro.

Kupiłem Fable 3 za 49zł nową, Dragons Age 2 za 90zł.
    Naruto UNS2 za 75zł

Wczytywanie...

Poleć forum