1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak wygląda streaming Ghosts z PS4 na Vitę?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez NikoBellic91, Listopad 18, 2013.

1. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo

W sieci pojawił się filmik ukazujący jak wygląda Call of Duty: Ghosts w wersji na PS4, gdy gramy zdalnie na PS Vita. PS4 pozwala na streaming do Vity po lokalnej sieci wifi, także możemy zabierać grę ze sobą dosłownie wszędzie i w czasie rozgrywek nic nie będzie w stanie nam przerwać zabawy ;) Zobaczcie jak to wygląda w praktyce.

Źródło: Jak wygląda streaming Ghosts z PS4 na Vitę? - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1679
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie mam Vity bo Vita dla mnie to szajs :p Mam zwykłe PSP 3003 :p i jestem z niego bardzo zadowolony :D

Co do bajeru to ładny bajer. Osoby które mają Vitę na pewno się ucieszą.. Ale kto będzie na tym grał jak może w domu grac normalnie na PS4 :D

4. Jenerał

Jenerał Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja niestety jestem posiadaczem vity i widzę że z tej konsoli zrobili dodatkowy ekran za 600 zł.A co jak ktoś nie kupi ps4( np. ja). Zamiast dawać jakieś niepotrzebne bajery( jak zauważył kolega nademną) mogli by zainwestować w gry których vicie brakuje.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

5. fanfnanan

fanfnanan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    1. Grasz sobie spokojnie, lecz wpada żona z tekstem że chce oglądnąć Gordon Ramsay. Bierzesz i przełączasz jej TV z możliwością dalszego grania.
    2. Grasz, nagle bierze Cie na kibelek, lecisz z konsolką na kibelek grając dalej.
    3. Bzykasz się, po bzykanku żonka wchodzi na facebooka, Ty grasz na konsolce :D

Możliwości kilka jest ;)
    btw, wymyślone przy kawce.

3 użytkowników lubi ten post.
  6. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    No i w końcu po 2 latach wyjmę Vitę z pudełka! Dostałem ją za 1.22zł (z vat :D) od playa i nawet ani razu nie grałem. Miałem sprzedać ale jak się dowiedziałem że będzie opcja streamingu to zostawiłem.

1 osoba to lubi.
  7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1679
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!

Dla mnie to żadne powody :p. Nie mogę grać w to np. podczas podróży autobusem (yeah bo prawie używam autobusu haha jak kit :D) bądź w pracy :p. Więc dla mnie to zwykły bajer i nic więcej :)

8. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Minus to mała mobilność bo tylko w zasięgu wifi ale mimo wszystko ciekawy bajer, posiadacze xboxa mają tylko biednego smart glassa który miejmy nadzieję nabierze podobnych albo i lepszych rozwiązań wraz z nadejściem xboxone.

9. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    fajnie można grać na kiblu w cod'a

10. radek1348

radek1348 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
  11. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Ja często nie mam dostępu do własnego telewizora dla tego taka opcja jest jak znalazł dla mnie

Wczytywanie...

Poleć forum