1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak wykonac soccer kicki w Ea Sports Mma i kilka innych technik?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez ForzaInter1g, Październik 20, 2010.

1. ForzaInter1g

ForzaInter1g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kamień Pomorski
    Witam
    Mam problem nie wiem jak wykonac w MMA soccer kicki:D i jak zlamac komus nos a widzialem ze da rade ktos napisal na forum zeby wykonac cios z piety:D ale nie wiem jak;/.Wie ktos jak to zrobic:D?? I mam jeszcze problem zeby zalozyc gilotyne,moze ktos potrafi to zrobic i mi wytlumaczy:D.Z gory dzieki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. entryk

entryk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    walka musi być na zasadach vale tudo, kiedy przeciwnik padnie przytrzymujesz LT i wykonujesz jakby low kicka, tak samo stompy - też trzymasz LT i bijesz

4. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    polecam tryb MMA 101, tam nauczysz się zaawansowanej walki, jak i podstawki.

reszte napisałem Ci w PM w odpowiedzi na Twoją wiadomość.

Wczytywanie...

Poleć forum