1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak wykupic konto gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jurand1, Marzec 16, 2012.

1. Jurand1

Jurand1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsk
    Od pewnego czasu chcę wykupić konto gold z promocji z Xbox podaje konto PayPal i wtedy wyskakuje jakiś błąd spróbuj później

2. Lotnik421 Xbox One

3. maja1920

maja1920 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Świętochłowice
    Nie lepiej kupic zdrapke w jakims sklepie internetowym,kosztuje bodajze 65zl za 3miesiace(niech ktos mnie poprawi jesli sie myle) W wiekszosci sklepow zdrapke dostajesz po 5 minutach na E-mail.

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Tak jak kolega wyżej na allegro najlepiej bo najtaniej, ew druga szybką metodą jest w konsoli poprzez konto paypall.

5. czaaki

czaaki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Chodzi mu to, że chce wykupić miesiąc za 1 zł lub dwa miesiące za 6 zł, a to ogromna różnica, nawet przy zdrapkach z allegro.
    Z tego co pisały osoby z tym samym problemem to trzeba na paypalu mieć jakieś środki 30-40 zł i zweryfikować paypal na xbox.com. Nie pytaj jak, bo tego nie wiem.

6. Jurand1

Jurand1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsk
    Właśnie oto mi chodzi, że mam na PayPal 30 zeta i nie mogę na Xboxsie zweryfikować konta jak ktoś wie, dlaczego to niech pisze z góry dziękuje

7. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  8. mathu

mathu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miałem na koncie spiętym z PP dokładnie 6.50 zł, w kreatorze wpisałem dane PP, przeklikałem wszystko i konsola normalnie kupiła te dwa miesiące. Więc ani nie trzeba mieć 30-40, ani nie trzeba robić żadnej weryfikacji.

9. Jurand1

Jurand1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsk
    Dokładnie to błąd 8382025c

10. tirque

tirque Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ostró
    tez mialem ten problem, to nie zalezy od srodkow na koncie, po prostu tworzylem nowe formy zaplaty i caly czas wpisywalem te same dane az weszlo

Wczytywanie...

Poleć forum