1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak wyłączać gre?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Shin, Listopad 9, 2010.

1. Shin

Shin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie za 100 punktów, tylko proszę się nie śmiać bo nigdy nie miałem konsoli ; p

Jak się wyłącza gre na Xbox360 Slim? Otóż gram sobie w Forze czy Alana Wake'a, i kiedy chce wyłączyć grę nie ma w żadnym menu "Wyłącz gre", więc mam wyciągać płyte jak chce skończyć grać? Czy jak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Klikasz ten srodkowy klawisz na padzie i klikasz Y - interfejs glowny konsoli xbox.

4. clumzy

clumzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Cosmo Canyon
    jak kolega wyzej napisal.
    naciskasz srodkowy okragly przycisk na padzie (guide button) ten z logo xboxa,pojawia sie menu i mozesz wyjsc do dashboardu.
    plyta jak Ci wygodniej, moze zostac albo nie w napedzie jak wylaczysz konsole.

5. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Wyciągnij płytę efekt ten sam co z wciskaniem xbox guide.

6. Shin

Shin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuje za pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum