1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak wyłączyć automatyczne łączenie z XBL?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez ShAdOw95, Wrzesień 13, 2013.

1. ShAdOw95

ShAdOw95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wojkowice
    Witam. Mam taki problem otóż po aktualizacji nowego dasha (metodą pendrive) ciągle przy próbie logowania na profil wyświetla mi się monit o tym, że konsola zablokowana. Wcześniej tego nie było. Mam podłączony kabel ethernet do PC i z PC leci do internetu. Używałem kiedyś WMC i dlatego tak już zostało. Czy można jakoś wyłączyć ten monit przy logowaniu żeby nie pisało za każdym razem konsola zablokowana? Lub gdy PC jest wyłączony to jest napisane że nie udało się połączyć z XBL. Jak to uszczerstwo wyłączyć? Nie mam dostępu do LIVE'a z poziomu konsoli - ban.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jakbyś miał RGH to takie coś można ustawić w DL, ale nie masz RGH.
    Jedyne wyjście to odłączyć skrętkę od X.

4. ShAdOw95

ShAdOw95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wojkowice
    Ale we wcześneijszym dashu tego nie było (203) dziwne...

5. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    zablokuj dostęp do xbl w filtrze rodzicielskim :D i ustaw automatyczne logowanie na profil

Wczytywanie...

Poleć forum