1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak wyłączyć opieke?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Vancries, Styczeń 23, 2013.

1. Vancries

Vancries Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witajcie, zakładając konto XBL potwierdziłem swoje dane i zatwierdziłem to że mam 16 lat, i wyskakuje mi tu opieka na XBL, da się to wyłączyć?! Musiałem już to zrobić bo nie mogłem cofnąć...

I jakie są waluty w XBL oprócz tych "G" za achivmenty.. Są inne waluty za które coś kupujemy? I jak je mam zdobyć?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    poczekać 2lata lub zalożyć konto na 18lat. te punktu to ms point są płatne za realna kase.

1 osoba to lubi.
  4. andrzejek111996

andrzejek111996 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Janikowo
    Również miałem taką sytuację, nie poradzisz nic. Musisz założyć nowe konto, które będzie "pełnoletnie" lub poczekać dwa lata właśnie. A jeżeli masz golda na tym koncie, to spokojnie jak zadzwonisz do MS to pracownik przeniesie Ci go na nowe konto, bynajmniej mi tak zrobił.

Wczytywanie...

Poleć forum