1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak wymienić 4 diody od konsoli?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez w@wRzYn, Sierpień 18, 2010.

1. w@wRzYn

w@wRzYn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Jak w temacie, chciałbym wymienić sobie te diody co są na przodzie, obok włącznika.
    Oryginalnie są niebieskie chciałbym aby były niebieskie. Czy da się może kupić cały ten panel z niebieksimi diodami, bo to się wymienia, ale nie mogę nigdzie tego znaleźć :(:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Oryginalnie są zielone, a nie niebieskie :) Jedynym rozwiązaniem aby to zrobić jest po prostu wylutowanie starych diod i wlutowanie nowych - niebieskich. Tak to wygląda w teorii. W praktyce jest to trudne zważywszy na mały rozmiar diod. Więc jeśli nie widziałeś jak je wymienić, to zapewne nie potrafisz lutować(dobrze). Kupić pewnie też się da gdy ktoś to zrobi i będzie chciał to sprzedać, ale jak pewnie zauważyłeś trudno to dostać. Też chciałem takie coś zrobić, ale wolę nie próbować, bo nie jestem pewien co do moich umiejętności lutowniczych:D A kolory, które można ustawić dzięki Jtag mi wystarczają (cały okrąg zielony, pomarańczowy lub czerwony)

4. djmaxnew

djmaxnew Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak masz starego xboxa to poczekaj z rok to diody będą w super kolorze- czerwonym :D a tak na serio to jest tego pełno na ebayu

5. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Diody smd 0603 coś takiego, już zapomniałem. Długość 1 mm, szerokość może z pół :). Bez dobrej lutownicy grotowej nie dasz rady. I bez wprawy w lutowaniu nawet się za to nie bierz. Przekroczysz temperature i diody będą do wywalenia.

6. w@wRzYn

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    a jtag daje możliwość zmiany koloru:O:O? Opowiedz coś więcej o tym. Skoro mówicie że to takie uporczywe to dam sobie spokoj. Ziomek a na ebay są gotowe 4 diody wraz ze szkieletem że wystarczy tylko podmienić? Jak możesz podeślij linka :p

7. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    jtag to co innego. Diody można zmienić na pomarańczowe, zwierając plusy czerwonego i zielonego.

8. w@wRzYn

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Ale co neico słyszałęm o tym jtagu i musze poczytac wiecej bo moze bym to przygarnął do konsoli:D A jak bym chcial meic tlko czerwone? i nie mowicie mi o rrodzie bo to zly sposob na czerwone diody :DL:D:D

Wczytywanie...

Poleć forum