1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak wypalać gry na xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez buchmaster, Październik 2, 2011.

1. buchmaster

buchmaster Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,otóż od nie dawna posiadam Xbox'a 360 elite 120 gb przerobionego i chcem to wykorzystać i
    możecie mi dokładnie krok po kroku wytłumaczyć jak wypalać gry?
    Ostatnio jak próbowałem nagrać gre to kierowałem sie instrukcjami
    z płyty która dostałem w zestawie na niej jest:
    folder "Nowy LIteon 8345" w nim są jakieś pliki
    (nie obsługiwany format) Dummy,Identify,Inquiry,Key,Serial

Drugi folder jest z programem :CookiesXbox360GameBurned
    I instrukcja:
    Gdy mamy już stworzony obraz ISO najpierw paczkujemy grę programem „Patch Wave XBox360” otwieramy program. W pierwszym polu wskazujemy miejsce obrazu gry, następnie wskazujemy miejsce patcha znajduje się w polderze programu i wybieramy Wave3.
    Po tej operacji obraz jest gotowy do nagrania. Instalujemy Cookies Xbox360 Game Burner, po instalacji włączamy program.
    Po wybraniu napędu klikamy na OK. Prędkość nag
    rywania zawsze musi być x 4 i klikamy na Burn Game

Chodzi też o to że gra którą chce wypalić to:
    jakaś_gra rozm. 1kb plik DVD (jeden plik)
    i Archiwum Winrar o rozm. 8gb a po rozpakowaniu to:
    AUDIO_TS,VIDEO_TS $Update o łącznym rozm 80mb
    po zmienieniu wszystkch plików na format ISO(programem IMGBurn) i spatchowaniu tak jak w instrukcji bardzo szybko się wypalana płyte(Verbatim 8.5 gb DualLayer)
    I na płycie jest nagrany folder AUDIO_TS który ma 5 mb
    i po włożeniu do Xboxa pisze błąd ocztytu.
    Zgóry dzieki pozdr.

2. Lotnik421 Xbox One

3. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
Wczytywanie...

Poleć forum