Jak wywołać 3rrod ?

Bug

Użytkownik
Użytkownik
RROD arrives precisely when he means to...
 

PeniGrom

Banned
Użytkownik
Wrzuc Go do wody,podlacz do pradu , nastepnie wyciagnij i polej benzyna i podpal ;) RRoD gwarantowany;D
 

killsi

Użytkownik
Użytkownik
Wrzuc Go do wody,podlacz do pradu , nastepnie wyciagnij i polej benzyna i podpal ;) RRoD gwarantowany;D
Takie pieprzenie to se daruj. Nie wiesz o co biega to na cholere sie wypowiadasz.

Uświadomię cię że gwarancja 3 letnia obejmuje jedynie błędy gdy są 3 czerwone diody lub e74.

Więc chyba oczywiste ze jak ktoś ma e73 po raz któryś po naprawianiu, to już woli sobie do serwisu posłać, niz kolejny raz w niej grzebać. A że gwarancja 2-letnia juz przepadła. Jedynie tymi dwoma błędami da sie poratować.

Więc chyba zrozumiałe, ze nie pisze tego kur.. dla JAJ! zeby usłyszeć tak popie.... odpowiedz!

P.S Dzięki za poprzednie odpowiedzi, które wnoszą jakiś sens, w przeciwieństwie do poprzednika. Z pozycji błędu E73 nie da się odpalić żadnej giery, a wiatraki pracują jedynie do 2 czerwonych diod a kod błędu jest wtedy różny więc nie pisałem, raz jest 0013, raz 0121...

Więc jeszcze raz sprecyzuje swoje pytanie.

Jak z błędu e73, uwalić na 3diody lub e74. Może ktos miał podobny przypadek.
Wiec czekam na konkrety. Na konsoli mi i tak w sumie nie zalezy bo mam drugą sprawną. Ale nie chce jej na chwile naprawiać (miesiąc góra) by sprzedać i kogoś w h..ja robic.

pozdro
 

Milu

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Rozkręć konsolę, zdejmij tunel powietrzny oraz wypnij wtyczkę od wiatraków ;] Potem taśmą izolacyjną zaklej wszystkie otwory którymi wydostaje się powietrze, następnie odpal jakąś mocną gierkę i poczekaj na RRoD'a :D
 

Damian s

Użytkownik
Użytkownik
Rozkręć konsolę, zdejmij tunel powietrzny oraz wypnij wtyczkę od wiatraków ;] Potem taśmą izolacyjną zaklej wszystkie otwory którymi wydostaje się powietrze, następnie odpal jakąś mocną gierkę i poczekaj na RRoD'a :D
1.To On nie może odpalać gier,bo ma 2Rrod
2.Jak by to zrobił,to by musiał kupować plomby gwarancyjne
3.A tak,żeby było więcej punktów :D:eek::p;):)
 

xboxik

Banned
Użytkownik
Jak z błędu e73, uwalić na 3diody lub e74. Może ktos miał podobny przypadek.
Masz blad pamieci 0013, a 0121 to co to ?:D
Posmaruj na nowo pasta termoprzewodzaca GPU, bo moze pasta jest stara i plyta glowna zamiast radiator sie nagrzewa, a co z tym idzie kostki pamieci (najlepiej Arctic Silver 5)
Jak z błędu e73, uwalić na 3diody lub e74. Może ktos miał podobny przypadek.
To sa 3 inne bledy ;).
 

killsi

Użytkownik
Użytkownik
Chodziło o 1021 - mój błąd:), występował na zmianę z 0013 [przegrzanie RAMu] czyli pewnie oznacza to samo

Z pastą po częsci racja, bo na jakieś pare tygodni kilkakrotnie pomagało.

Myślałem ze jest jakiś sposób, a jak nie to sprzedam jako uwaloną i tyle.
pozdro
 

Seto

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
mam problem z kosnola

Witam. Pare dni temu wyskoczyly mi 2 czerwone diody,wieczorem gdy wlaczylem konsole wszystko bylo spoko,jednak po 5 minutach konsola zaczeła BARDZO glosno działac, wiatraki byly glosniejsze od napedu i to duzo:eek: potem wyskoczyly mi 4 diody:) a teraz jak wlaczam ja znowu po 5 minutach sie rozkrecaja wiatraki i wyje niemiłosiernie. co to moze byc
 

xbox360wojtek

Banned
Użytkownik
ale przecież on nie może grać, najlepiej w to zatkaj wszystko tylko zostaw miejsce na suszarke i poczekaj z pół dnia i włącz i się przekonaj wkońcu chyba nic nie masz do stracenia :p
 

slimak_110

Użytkownik
Użytkownik
wrzuc go do jakiejs wneki (niektorzy maja takie pod tv np na dvd ) zakryj ja z dwoch stron, okryj kocem konsolke wlaczaj na jakis czas i wylaczaj (mozna podlaczyc jeszcze jakiegos pena ... i poscic np muzyke ) moj kumpel tak zrobil i po 3 dniach zlapal rrod'a
 

bit4you

Użytkownik
Użytkownik
Te rady z zatykaniem otworów wylotowych i wlotowych nikomu nie pomogą
i nie ma sensu i powtarzać konsola wyłącza zasilanie gdy temperatura podniesie się dramatycznie i pojawią się 2 czerwone diory

Najbardziej sensowna wypowiedź w tym temacie należy do $Piri
Próbować zerwać luty przez nagrzanie i nagłe schłodzenie konsoli.
Próbowałem kilkanaście razy nie udało się jednak na pewno jest to najlepsza metoda.
 

Berias

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kurcze, ja mam identyczny problem(E73), jeżeli ktoś ma jeszcze jakiś pomysł to proszę o radę.
Z góry dzięki.
 

brazil

Użytkownik
Użytkownik
hmmm spróbowałbym z polem elektromagnetycznym...
Postaw konsole blisko źródła pola elektromagnetycznego (fajny byłby wielki transformator taki co to na słupie wisi :) ) i po prostu włącz. Być może pod wpływem pola wzbudzą się prądy wirowe na wrażliwych elementach w konsoli i mogą być bardzo ciekawe efekty :)

w sumie źródłem pola może być przewód owinięty wokół X'a w którym płynie prąd.. (oczywiście normalny IZOLOWANY kabel)
kolejne źródło to mikrofalówka (TYLKO NIE WŁADAJ KONSOLI DO ŚRODKA!!).

Pomysł może wydawać się głupi, ale teoretycznie pole powinno zakłucać działanie konsoli, a to może doprowadzić do ciekawych efektów. Jednak pole albo moja teoria może być za słaba :)

Nie biorę odpowiedzialności za skutki eksperymentów z wykorzystaniem tego pomysłu :)
 

Berias

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki brazil ale może ktoś będzie miał mniej ekstremalne pomysły?
 

brazil

Użytkownik
Użytkownik
Wydaje mi się że okręcenie przedłurzacza wokół konsoli nie jest ekstremalne, chociaż pewnie obudowa konsoli zadziała jako ekran dla takiego słabego pola... wpadłem jeszcze na jeden pomysł źródła pola... kuchenka indukcyjna - jeśli masz taką w kuchni możesz spróbować zbliżyć....

w całym tym RRODzie chodzi zapewne o bezinwazyjne rozpierdaczenie CPU, GPU albo innego ustrojstwa w X'sie... no bo jak ci M$ udowodni, że specjalnie zjarałeś konsole za pomocą inducji magnetycznej :) .... no o ile konsolka nie będzie zwęglona :) (według mnie mniej niż 1% szansy że coś się zjara)
 

pawelekk24

Użytkownik
Użytkownik
zeby sie nie zdziwil ze dostanie nowa konsole dla mego kumpla po 3rodzie
wyslal na gwarancje wymienili naped dvd i plyte glowna a myslal ze dostanie nowa z hdmi oczywiscie mial konsole nie przerobiona
 

x-sauber

Użytkownik
Użytkownik
Mam sposób na 3 diody ale trzeba kolsole rozkrecic każdy wie że pląb nie trzeba zrywać. Robimy zwarcie na q8f2 teraz testowane. Tez miałem e73.
 

grubcio098

Użytkownik
Użytkownik
Trzeba mie coś z deklem sory za słowo żeby wywołąc roda
 

smrodek11

Użytkownik
Użytkownik
Przeczytaj lepiej cały temat "deklu"
Kolega ma dwie diody i chce doprowadzić do 3 diod aby wysłać na gwarancje (3 lata rrod)
 

Do góry Bottom