1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak X360 podłączyć do PC??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez MARINO, Wrzesień 5, 2008.

1. MARINO

MARINO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Witam! Wiem wiem większość powie że mi się nie chciało szukać ale robiłem to przez chyba 2h i nic. A więc: nie wiem jak podłączyć x360 do PC wiem tylko że trzeba mieć Windows Media Center. Nie mogę jednak tego zainstalować bo po ściągnięciu i rozpoczęciu instalacji wyskakuje jakiś błąd. Da się go podłączyć jakoś inaczej?

2. Lotnik421 Xbox One

3. septem

septem Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: Jak X360 podłączyć do PC??

1. Jest blad- Powiedz laskawie jaki...
    2. Mozesz uzyc Winamp Remote. Instaluje sie razem z Winampem od ktorejs tam wersji.

Wczytywanie...

Poleć forum