1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak z tą awaryjnością?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez zerthimon, Listopad 16, 2015.

1. zerthimon

zerthimon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    powiat Łękołowy
    Witam, po dłuższej nieobecności.

Sprzedałem starego xklocka 360 i noszę się z zamiarem kupna nowej konsoli. I teraz jestem prawie przekonany do Xbox One, ale natknąłem się na opinie dotyczące awaryjności. Szczególnie rozłączającego się pada i ciągłej wymiany całej konsoli z tego powodu. Jak to z tym jest? Nie chciałbym jakimiś plotkami czy pojedynczymi przypadkami zniechęcić się.

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    ja konsole mam od światowej premiery do tej pory chodzi dobrze jedynie co to pad się mi kędyś zepsuł ale wiadome jak się gra to ma prawo, lecz nie było problemu z wymianą

4. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    No ja mam konsolę od trzech miesięcy i w ciągu tych trzech miesięcy teraz drugi raz jedzie na serwis z powodu chrabascza.
    Data produkcji to marzec 2014.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    A wiesz że oni ci jej tam nawet nie naprawiają tylko odsyłają z powrotem, chrabąszcz to nie usterka, to łożysko wentylatora czasem słychać, osobiście nie uświadczyłem i nie wiem w jakim odsetku konsol to występuje

6. radkor

radkor Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Xboxa One mam od roku. Żadnych, nawet najmniejszych, problemów nie miałem.
    Produkcja czerwiec 2014.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

7. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Nie no u mnie naprawili bo 3 miesiące było spokoju.
    To coś musiało być robione.
    Zresztą u mnie ten dźwięk nie idzie z wentylatora tylko jakby z dysku,bo to jest tylko podczas odpalania gry,jak wyjde do dasha problem znika,wejdę do gry i wraca.
    Zresztą mniejsza z tym.

8. towi

towi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ... u mnie niestety problem z rozłączenim padów ... niedługo czas na serwis.

9. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Dlatego ważne jest, żeby przy zakupie nowej konsoli zwrócić uwagę na to ile gwarancji daje producent. Oferta ofercie nie równa, a niektóre sklepy dają 12, a inne aż 24. Ze względu na awaryjność lepiej się zabezpieczyć- chociaż w taki sposób.

10. EksbokŁan

EksbokŁan Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ms daje 24 miesiące, po zarejestrowaniu na ich stronie. Ja, nawet załapałem się na 27 miesięcy.

malina10212 lubi to.
  11. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Konsola od światowej premiery katowana dzień w dzień i nadal sie trzyma oby tak dalej :)

12. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Także jak widzisz xone jest raczej bezawaryjną konsola poza jakimiś tak wadliwymi egzemplarzami.

13. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Zawsze możesz trafić na awaryjna sztukę ale jezeli taka sie tobie przytrafi od razu po zakupie nie oddawaj na gwarancje tylko do sklepu na wymianę .

14. Miycerion

Miycerion Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szamotuły
    Ja przeszedłem drogę xbox one>ps4>Xbox one

Przy pierwszej konsoli xbox one dostałem konsolę z przetartym kablem od zasilacza. Zrobiłem zdjęcia wysłałem do MS dostałem nowy kabel po 2 dniach, stary im odesłałem. Namówiono mnie na ps4 ... Cóż pada wymieniałem przy ps 4 dokładnie 3 razy. A konsola była 4 razy w serwisie w ciągu 4 miesięcy (częściej niż u mnie w domu). We wrześniu kupiłem konsole xbox one w wersji z forzą 6 (niebieska dysk 1 TB) i ... po rejestracji ujrzałem 29 stycznia 2018 roku. 28 miesięcy. Z tego co słyszałem wersja z HALO też maja tak gwarancje 26-28 miesięcy. Od siebie polecam zakupowanie konsoli w sklepie media expert. Do większości zestawów dorzucają GOLD na pół roku/rok.

Co do samej konsoli, jedynie co się popsuło... to moja organizacja czasu :p w konsoli nie dzieje się nic i o dziwo... Nawet padem na pełnym enrage walnąłem o scianę... Efekt ? Pad bez ani jednej rysy :p

Słyszałem za to od kumpla który handluje tym sprzętem, że zdarzały się egzemplarze gdzie blokowały sie spusty. Jakieś 2-3% wszystkich padów. Warto zatem dokładnie sprawdzić pada. sam serwis MC też jest na zupełnie innym poziomie nic ten od Sony. Tam na konsole czekałem powyżej 14 dni roboczych... Tutaj góra 3-4 czasem 5 dni. Można ? Można

15. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Dlatego to wszystko zależy od egzemplarza,ja mam nadzieję że moją podczas drugiego już serwisu naprawią na 100% i będę miał z głowy.

16. Qkisek

Qkisek Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Mam konsole juz prawie 2 lata jak tylko wyszedł xbox one. Jeszcze z kas ściągana. Z pierwszego czy 2 rzutu i nic do tej pory się z nią nie dzieje ani nie działo. Konsole używana dosyć sporo. A i bywają weekendy że chodzi po 6-8 godzin bez przerwy. Nawet nic się nie grzeje. Raz miałem problem że pada mi rozłączało, wystarczyło zrobić aktualizację i wszystko śmiga jak od nowości

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

17. Jozeffo88

Jozeffo88 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, nie moge jeszcze zalozyc nowego tematu wiec pisze tutaj, mianowicie takie oto "ćwierkanie" zaczelo dochodzic z mojego egzemplarza pare dni temu, dzwonilem do MS to pan powiedzial ze moze byc to wina zasilania i zaproponowal podlaczyc bezposrednio do gniazdka co tez uczynilem (nie wiem czemu mialem podlaczonego caly czas do listwy skoro byl wolny kontakt :D)jak widac wiele to nie pomoglo. Spotkal sie ktos z takim dzwiekiem? Pojawia sie czasem po jednej czasem po trzech godzinach pracy konsolki, dzwonic po kuriera?

Załączniki:

18. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Serwis...
    To chrabaszcz...

19. Jozeffo88

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziekuje za odpowiedz. Dodam ze xboxa mam od kwietnia od nowosci i nic sie do tej pory nie dzialo. Jutro, a w sumie juz dzisiaj zamowie kuriera i tu jeszcze jedno pytanie, jak wyglada przyblizony czas oczekiwania i czy ewentualnie przy takim problemie wymieniaja sprzet na nowy czy wola naprawiac? Pytam bo szczerze mowiac boje sie troche dalszych przygod jesli bedzie juz w konsoli grzebane, bedzie otwierana itd, wiadomo nowe to nowe...
    EDIT: wklepalem w google tego "chrabaszcza", w moim przypadku dzwiek jest troche inny i nie wystepuje od razu po odpaleniu konsoli tak jak w obejrzanych filmikach na YT, no ale prawdopodobnie chodzi o to samo i nie powinno to wystepowac, moj po prostu inaczej spiewa :D

Ostatnia edycja: Listopad 25, 2015
  20. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    dostajesz sprzęt nie gorszy niż swój. jest to sprzęt po serwisowy w nowej obudowie

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

21. Jozeffo88

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W moim nagraniu moze byc slabo slyszalne, wyglad to:

Wczytywanie...

Poleć forum