1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak z tym xbl w koncu?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wretched, Czerwiec 25, 2011.

1. Wretched

Wretched Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Inowrocław
    Pytanie dosc prozaiczne, zakladam ze odpalam po raz pierwszy nowa konsole, i zakladam konto xbl(gold) w jaki sposob wybrac aby konto bylo na US? I czy faktycznie miedzy Us a Pl xbl jest taka roznica?Warto sie w to bawic, jak pozniej z kupnem MP i przedluzaniem golda?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomek147-13

tomek147-13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    bierz pl nie zauważysz różnicy

4. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie wiem jak ze zdrapkami na konto PL. jeśli chcesz na USa musisz w ustawieniach konsoli zmieć region na USA

5. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    na USA jest możliwość ściągania filmów i muzyki z marketplace i częściej dodawane są gry również na marketplace

6. radek1348

radek1348 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Nie wprowadzać ludzi w błąd. Teraz gry wychodzą równocześnie na różne regiony, a na PL często więcej gier wchodzi do Market Place, jedynym wyjątkiem tu był Black Ops który na PL Market Place się nie pojawił. ;/

7. liki2910

liki2910 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja osobiście mam konto na PL i stare na USA. Nie widzę różnicy. M$ nie może faworyzować USA bo wtedy użytkownicy zaczną masowo emigrować i zrobi się bałagan. Jak wiemy polski XBL ruszył nie dawno a jak wszyscy teraz zmienią na USA to nie będzie opłacało im się utrzymywać PL. Podobno jeżeli będziesz chciał pograć w nowe gry online to mogą być jakieś problemy. Nie spotkałem się z tym jeszcze ale wydaje mi się że jest to możliwe.

Wczytywanie...

Poleć forum