1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak zachować save po usunięciu gry z dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez daro0905, Grudzień 23, 2012.

1. daro0905

daro0905 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich mam problem mianowicie zainstalowałem gre far cry 3 na dysku konsoli po czym podczas grania pojawia sie błąd o niewłaściwej płycie i po kliknięciu ok konsola sie wyłącza, podczas grania na płycie nie było problemów.
    Chciałbym się dowiedzieć co zrobić aby nie utracić save z gry ponieważ jak usunę gre z dysku twardego to usuną mi się także save :(
    Czy skopiowanie profilu gracza coś pomoże ? jak moge uratować moje savy jednocześnie usuwając gre z dysku pomóżcie.
    Moja konsola to Fat 60gb LT 3.0

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    wybierz same pliki zainstalowane i je usuń, savy zostaną a gre zainstalujesz od nowa.
    Tam gdzie masz savy do tej gry są też pliki zainstalowane.

4. daro0905

daro0905 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie za pomoc ! :)

Wczytywanie...

Poleć forum