1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak zacząć zabawę z xbox live ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez komaros, Sierpień 7, 2012.

1. komaros

komaros Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Ostrzegam, że nie wiem jak krócej opisać mój problem więc post może być długi ale liczę na pomoc kogoś z was, nie wiem także w którym dziale to umieścić więc proszę o przeniesienie- a więc tak.

Mam Xbox 360 arcade przerobionego na Lt 2.0. Myśłałem że to fajnie mieć przerobioną konsole ale szybko spostrzegłem się że najfajniejsze jest multi. Mam parę oryginałów np. MW 3, AC : Brotheerhood gdzie multi jest super. i Teraz wgl nie wiem od czego zacząć.
    1. W jednym pokoju mam router podłączony kablem telefonicznym a w drugim Xboxa i wejście telefoniczne. Czy mogę puścić sygnał bezpośrednio z niego czy musi iść sygnał przez router?
    2. Czy jak pojdę do jakiegoś z ludzi którzy potrafią przerabiać konsolę to będą w stanie wgrać mi oryginalnego softa?
    3. Czy muszę jakoś - " zresetować" konsolę czy usunąć jakieś dane, stworzyć nowe konto żeby połączyć się z livem?
    4. Słyszałem o tym rocznym abonamencie na XBL o co z tym chodzi? Idę do empiku kupuję to coś i co dalej?

Jestem kompletnym laikiem więc proszę kogoś wyrozumiałego i cierpliwego żeby mi to krok po kroku wytłumaczył co mam zrobić w tej sytuacji żeby pograć przez neta : )

2. Lotnik421 Xbox One

3. Visienka

Visienka Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzg
    1. Kabel od routera (Ethernet)
    2. Nie musisz nic resetować, zakładasz nowe konto, uzupełniasz dane i grasz
    3. Kupujesz na allegro roczny abonament za niewiele ponad 100 pln (kod)

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków

Wczytywanie...

Poleć forum