Jak zagrać w dlc

SweetDeathEyes

Świeżak
Świeżak
Witam Serdecznie...
Kupiłem xboxa 360 arcade z dyskiem 250gb i nie mam zielonego pojęcia jak zagrać w dlc czy jakoś tak co zrobić aby gra się odpaliła.
Proszę o pomoc z góry dziękuję.
 

Takenishi

Użytkownik
Użytkownik
Dlc jakiej gry? Ogólnie jak masz ściągnięte dlc na xboxa to samo się w grze włącza ;)
 

roxes

Użytkownik
Użytkownik
Musisz sprecyzować pytanie chcesz kupić dlc czy odpalic metoda non jotag
 

SweetDeathEyes

Świeżak
Świeżak
Po prostu ściągam dlc np Alan Wake na komputer i potem chciałbym z komputera na xboxa wgrać
 

haker10103

Użytkownik
Użytkownik
milion razy bylo mowione, jak to zrobic ;)
 

Takenishi

Użytkownik
Użytkownik
Tak dla wytłumaczenia: dlc to dodatek do gry który można zakupić i ściągnąć przez internet. Tobie chyba chodzi o ściągnięcie całej gry ( przynajmniej ja tak zrozumiałem). Żeby grać na grach ściągniętych z internetu musisz mieć przerobioną konsole i poprawnie wypaloną grę na płytce. Jak to zrobić to nie wiem, ale na 100% jest to na forum.
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Po prostu ściągam dlc np Alan Wake na komputer i potem chciałbym z komputera na xboxa wgrać
to nie DLC. DLC to dodatek do gry a to co ty opisujesz to pirat
BTW Chyba że chodzi ci o pirackie DLC:)
Bez pzeróbki sie nie obejdzie chyba że można via pendrive (xbox odczytuje pendrivea jako karte pamięci)
 
DLC to w zależności część wymaga jtaga (większość dodatków) ale dodatki do RDR i GTA 4 można zassać z sieci wypalić i grać :)
 

roxes

Użytkownik
Użytkownik
Alan Wake dlc The Writer XBOX360 ISO profil + dodatek na forum napisane jest jak to odpalić.
 

Do góry Bottom