1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak zagrac w dodatki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xavaris, Maj 10, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    Witam chciałbym się dowiedzieć jak zagrać w dodatki do jakiejś gry na x360. Słyszałem że trzeba ją nagrac na pendrive ale coś jeszcze tam porobić i chciałbym sie dowiedzieć krok po kroku jak to wszystko zrobić. Mam jeszcze pytanie czy gdybym dodatek nagral na zwyczajna dvd 4.7gb by działało bo mój klocek activate.iso na normalnej płycie czytał. A jeśli nie czy na normalnym Verbatimie by poszło.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    jak nagrasz dodatek na płycie to ci nie odpali, musisz skonfigurować pendrive pod xbox 360, podłączyć pendrive do komputera i uruchomić program USBXTAFGUI, później wchodzisz "file">open first driver USB, potem do folderu "data partition" >content (tu wklejamy profil)> 0000000000000000 (16x 0 tu wklejamy dodatek). Żeby odpalić dodatek w pełnej wersji musisz być podłączony do live, na drugim padzie logujesz się na ten profil który wrzuciłeś na pendrive i cieszysz się pełną wersją ;D

4. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    a muszę być podłączony do live? a ten profil to jak mam wkleić i o co kaman z tymi zerami ;p?

5. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Tak, musisz być połączony.
    Te ''zera'', to folder, do którego musisz wrzucić te dodatki.

Sent from my U20i using Tapatalk

6. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    to znaczy ze na offline nie ma jak zagrać w cały dodatek ta?

7. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum