1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak zainstalowac avalaunch na xbox360?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jacis, Listopad 18, 2011.

1. jacis

jacis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam!

Mam pytanko jak wyzej,konsolke mam przerobiona RGH i wgrany freestyle 2.0,jak zainstalowac avalaunch? glownie chodzi mi o odtwarzanie filmow programem XBMC.

pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. jacis

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Napiszcie chociaz jak zainstalowac emu xbox1,bo sposobami z forum nic z tego i robiac partycje kopjujac pliki ani sposobem instalacji nic nie wychodzi....
    Mama xbox slim 250gb + LT2.0 + RGH

pozdro

4. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    A my nie wiemy co Ty robiłeś.
    Pobierz z mojej sygnatury Emulator Xbox for X360 JTAG. Może pomoże , u mnie działa.

5. jacis

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dzieki Daniel za odpowiedz!

Zainstalowalem emu xbox1,problem lezal po stronie menagera plikow freestyle - nie bylo widac utworzonej partycji,dopiero pod xexmenu moglem skopiowac pliki do utworzonej partycji.A przy okazji mam pytanie jak uruchomic gry xbox1 z hdd,czy trzeba przerabiac iso jakims programem? tak jak dla xbox360? - iso2god.

pozdro

6. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Bo pewnie masz włączone ukrywanie ważniejszych miejsc , by przez uwagę nic nie skasować. Poszukaj w ustawieniach FSD.
    Co do gierek z X1 , to ja robię tak jak gry z X360 - Iso2God.

7. jacis

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Daniel a mozesz napisac jaka sciezke i jaki katalog dodac zeby gry z xbox1 byle wyswietlane w zakladce xbox games w freestyle?

pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum