1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak zainstalowac piracka gre na przerobinym xboxie 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez scoter2190, Wrzesień 21, 2011.

1. scoter2190

scoter2190 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam pytanie jak zainstalowac pirackie gry na xboxie 360 slim (przerobionym). Ostatnio przerobiłem sobie xboxa ale nie wiem jak zainstalowac gry ktore pobrałem. Szukałem roznych poradnikow ale nie znalazlem. Wiec prosze o opisanie instalacji krok po kroku, lub podanie linka ktory takie instrukcje zawiera.

PS-sciagnalem dragon age 2 na xboxa i jest to 78 plikow rar. Czy musze je wszystkie otwierac??

2. Lotnik421 Xbox One

3. pepe-pa

pepe-pa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    poszukaj na forum jak przygotowac obraz pod lt+

4. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jako takiego oipisu samej instalacji gry na iksie nie ma. Ale okazuje się, że gość tyle co ją ściągnął i problemem jest samo wypakowanie archiwów, a nie instalacja na dysku : ) Przeczuwam tu ciężki problem
    Klikasz prawym na pierwszym pliku rar i wypakowujesz. Nie musisz każdego z osobna, wystarczy jeden. Po wypakowaniu będziesz miał dwa pliki, iso i dvd. I z tych plików nagrywasz na płytę. Poradniki na forum

Wczytywanie...

Poleć forum