1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak Zainstalować to GTA V Proszę o Pomoc !

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez ejty555, Styczeń 2, 2014.

1. ejty555

ejty555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszow
    Witam przeczytałem i przetestowałem chyba juz wszystkie możliwe rozwiązania podane na tym forum a to cholerstwo dalej nie chce działać proszę o wyrozumiałość i dokładną pomoc!
    Dziękuje i Pozdrawiam
    Slim 250 RGH
    Dash Version 3.0b Rev 775 2.0.16537.0

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    DVD1 przerabiasz do XEX i folder "545408A7" z folderu content kopiujesz na dysk konsoli do lokalizacji:
    W tym folderze 545408A7 powinien się znajdować podfolder 00000002 a w nim 4 pliki, które razem ważą 7,7 GB.
    Następnie uruchamiasz program XM360 na konsoli i odblokowujesz ten content (Scan All, Show DLC, Unlock DLC, Exit To Dash)
    DVD2 przerabiasz do GOD i kopiujesz na dysk konsoli do katalogu z grami. (Tam gdzie masz pozostałe gry).
    Grasz :)

Linki:
    Przerabianie do XEX/GOD - Punkt 5. http://xboxforum.pl/artykuly-196/jtag-i-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-8-a-145552/
    XM360 - XM360 2.0d Download - Xbox 360 Jtag XBLA / DLC / TU Content Organiser
    Rozpakowujesz, wrzucasz na pendrive / dysk konsoli i przez File Managera odpalasz XM360.xex

4 użytkowników lubi ten post.
  4. StokerS

StokerS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    witam :)

zrobiłem tak jak piszę !Pixel i po uruchomieniu gry jest "oczekiwanie na chmurę" i gra się nie wczytuję dalej (mam RGH). Co z tym robić? Bo szukam a nie mogę nigdzie znaleźć rozwiązania.

5. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    a czy DVD1 (folder 5454087A) masz napewno dobrze wrzucone na dysk wewnętrzny ?? (content/16 zer/ i tu folder 5454087A ) , a druga płyta DVD2 masz w XEX czy w GOD ??

6. StokerS

StokerS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    tak folder 5454087A wrzuciłem do contetu na HDD (miejsce na dysku mam), DVD 1 przerobione do xex, DVD 2 do GOD. Wszystko tak jak opisał !Pixel tylko jak uruchamiam grę to jest to "oczekiwanie na chmurę" i za nic nie chce ruszyć dalej.

7. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    jeśli dobrze wrzuciłeś DVD1 na dysk konsoli ,, to DVD2 przerób do XEX i zobacz czy zadziała (bo czasem gta V działa w god a raz w xex ) i oczywiście odpalasz grę z dvd2??

1 osoba to lubi.
  8. StokerS

StokerS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    Po przerobieniu DVD 2 do xex gra się włącza ale po chwili zacina się obraz na samym początku jak się uruchamia (jest obrazek jak policjantka chce skuć jakąś blondyne i obraz się zawiesza) co robić?

EDIT:

GTA śmiga jak trzeba :) pomogło zainstalowanie wersji COMPLEX :) Dzięki wszystkim za pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum