1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak zakończyć grę

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zmarekz, Grudzień 19, 2011.

1. zmarekz

zmarekz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Kupiłem takie cudo jak XBOX 360 z Kinectem, 250GB. Tyle wiem na razie. Zakup głównie z myślą o dzieciach ale czasem też sobie pogram. (Gry z mojej młodości to "jajeczka" - jeśli ktoś pamięta to wie o co chodzi)
    Włączyłem to i tak się zacząłem zastanawiać czy jak skończę grac i już się naciesze zabawą, czy mogę po prostu wyłączyć urządzenie (lub wyjąć płytę bez zamykania gry) Xbox, czy muszę jakoś specjalnie się tym obchodzić. Windowsa nie można ot tak sobie wyłączyć - czy też ta.
    Reasumując (podsumowując) Kończę grać i co dalej ? W menu gry widzę tylko wstecz ale nie widzę zakończ grę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Jak juz masz zapisane postepy w grze to mozesz wcisnac srodkowy guzik (ten duzy, okragly) i tam wyjsc do interfejsu.

4. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Po prostu jak masz zapisane wyłączasz konsolę, ewentualnie robisz to co napisał bgszef aby wyjść do menu możesz też wyciągnąć płytę.

Wczytywanie...

Poleć forum