1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak zamknąć sesje?

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez IGoRoFF, Listopad 15, 2009.

1. IGoRoFF

IGoRoFF Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Program ImgBurn nagrał płytę jednak nie potrafił zamknąć sesji Czy jest możliwość zamknięcia jej? :confused:
    Jak wiadomo Xbox nie przeczyta nie zamkniętej płyty

2. Lotnik421 Xbox One

3. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z tego co się orientuje to nic z tym nie możesz zrobić, a nawet gdyby Ci się udało to penie powstały by jakieś błędy i gra nie działałaby tak jak powinna albo w ogóle.

4. Evill

Evill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    A co dokładnie nie chce ci sie zamknąć ?

5. magiks33pl

magiks33pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    zależy od płyty i nagrywarki musisz potestować jakie najlepiej twoja nagrywarka wypala DL np w PC mam pioneera 109xl i wypala wszystko jak leci 0 problemów a lapku MSI mam neca wypala tylko emtec i nieraz też ma problemy ale przy finalizowaniu dochodzi do 100% i ****... muszę wyłączać i właczyć lapka żeby wyjąć płytkę.Ale o dziwo płytka buja w 360

6. IGoRoFF

IGoRoFF Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie chce się zamknąć sesja płyty Czyli nie dochodzi do tak zwanej finalizacji :)

Nagrywarka jest ASUS'a z która nie mam większych problemów Wina bardziej leży po stronie ImgBurn? Dlatego już poleciał w kosz i nagrywam płyty w CloneCD

Chyba faktycznie masz racje i szkoda tracić czas na próby zamknięcia tej sesji która i tak może nic nie dać Tak więc płyta w kosz a następna do wypalenia :)

7. Krzychu30

Krzychu30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja mam podobne pytanie mam podlaczana przez USB nagrywarke ihas124b raz na jakis czas zdarza sie cos takiego ze podczas nagrywania gry wyskakuje blad o niby brakujacym sterowniku co oczywiscie jest dziwne bo winda 7 automatycznie te sterowniki juz pociagla wiec nagle jak by ich nie widziala i oczywisci przestaje nagrywac nie zamyka sesji czy jest jaka kolwiek mozliwosc aby zamknac taka DL ??? bo X mi czegos takiego nie widzi potem

8. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1.LT MAX wgrane?
    2.Jaki adapter Sata?
    3.Płyta DVD+R DL? Jakiej marki? Zmodyfikowane FW (w przypadku płyty innej niż Verbatim)?

9. Krzychu30

Krzychu30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    LT MAX wgrane Adapter Sata plyta DVD+R DL Verba Windows7

10. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jaki adapter Sata? Niektóre uwalają elektronikę nagrywarki.

Wczytywanie...

Poleć forum