1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak zapisać grę w Fable 2 ?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez seanknw, Kwiecień 20, 2009.

1. seanknw

seanknw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    Witam
    Jak się zapisuję grę w fable 2. Pytam bo zaczełem grać dopiero i nie potrafię zadnym przyciskiem na padzie wejsc do opcji gdzie by byla pozliwosc zapisu gry. Przycisk back nie aktywny, a start tylko wstrzymuje gre. Pytam sie poniewaz gralem jakies 25min i przeszedlem kilka mały misji. Miałem zdobyc 5 monet zeby chyba kupic pozytywke ale uzbierałem 4 wykonujac jakies misje z zabiciem żuków, znalezieniem 5 zakazów itd. i po zdobyciu 4 monet wylaczylem konsole bo musiałem wyjsc i teraz jak wlaczylem to w pierwszym głownym menu byla opcja kontynuuj gre ale jak ja wlaczylem to i tak zaczal od paczatku :/ Pytam sie bo nie chce dalej grac na marne znowu. Jak sie zapisuje gre ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    Naciśnij START i będziesz miał Zapisz grę czy zakończ grę i będziesz miał do wyboru czy chcesz zapisać i grać dalej itp.

4. Dominikmaj

Dominikmaj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    (omg...) Więc tak ... w tej pierwszej misji (chodzi mi o ta z pozytywka) Są czasem momenty gdzie jest napisane "gra wstrzymana" dlatego, ze wtedy jest toczona jakas scenka... Do tego z tego co pamietam, pierwszej misji nie da sie zapisywac w trakcie jej wykonywania ;-)
    Pozniej bedziesz wiedzial o co chodzi

5. seanknw

seanknw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    ok juz dziala, bo wczesniej chyba naciskalem w nie odpowoiednim momencie i pisalo gra wstrzymana aby kontynuowac nacisnij A ::p teraz jest ok dzieki

6. Dominikmaj

Dominikmaj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Polecam przycisk dziekuje na moim poscie ;-)

7. Usul

Usul Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie mogę jeszcze tworzyć tematów więc tu się zapytam.Czy jest możliwość przeobrażenia się w tego demona z okładki podczas bycia na maxa złym i zepsutym??

8. joka013

joka013 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piła
    wtedy będziesz miał chyba tylko rogi i takie czerwone linie na twarzy (i chyba całym ciele) ale czy zmienisz się w takiego demona to nie wiem...

9. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Czy mógłby ktoś napisać ile zajmuje save do Fable 2? Niestety nie mam dysku a na memorce tylko parę mb wolnego.

Dzięki

10. eXcellent

eXcellent Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ruda Śląska
    u mnie zajmuje 8MB

Wczytywanie...

Poleć forum