1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JAk zdjąć Hasło z Live?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Bonito17, Styczeń 14, 2010.

1. Bonito17

Bonito17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    jak moge zdjac haslo logowania do Xbox Live?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    zapytać mamy/taty :/ a tak na temat to się nie da a jak by się dało to 8 latek i tak sobie raczej z tym nie poradzi.

4. Bonito17

Bonito17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. QuickShare

QuickShare Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Torun
    Witam, a ja mam jednak inny problem. Oczywiście hasło nie było zakładane przez mame/tate :) tylko przeze mnie.... Zrobiłem tak ponieważ, mój kuzyn nie rozumie słowa "Nie rób!" mówiłem "Nie wchodz na te konto.." ale on jednak dalej swoje, lecz jednak stało się kupił wreście konsolke i nie musi do mnie przyjeżdzac :D. A wiec tak, hasło było założone z założeniem, że on już kuzyn nie będzie na nie wchodził... Nie przeszkadzało, by mi to, ale jednak przeszkadza, ponieważ jeżeli gram załóżmy w Scene It? czy gry na podobe min. Dj Hero, GH Hero. To jest problem z zalogowaniem, ponieważ na tych kontrolerach nie ma RT jak i LT .. A są one potrzebne na mojej konsolce. A wiec przejde do sedna... No to teraz tak, moje pytanie brzmi, jak znieśc hasło z konta. (Nie mam XBOXLIVE, jeżeli jest potrzebne.)
    Z góry dzięki za odpowiedź.
    Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum