Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

Ja mam 16 lat a zwracala sie do mnie jakbym mial 30 ;] (glos mam naprawde powazny ;P )
Jesli chodzi o pada, w poniedzialek minie 3 tygodnie, jak pada nie bedzie to dzwonie jeszcze raz ;]
 

sulim

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

Mi po 2 dniach od rozmowy wysłali maila że zamówienie zostało wysłane. Mam nadzieje że paczka dotrze
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

a mnie ciągle niecierpliwi że nie pytali mnie o maila :/
na xbox.com ciagle pisze że nie wysłane :/


coś mi tu śmerdzi :/
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

mateusz_gosc napisał:
a mnie ciągle niecierpliwi że nie pytali mnie o maila :/
na xbox.com ciagle pisze że nie wysłane :/


coś mi tu śmerdzi :/
wyluzuj i nie nabijaj postow :( ??? , jak nie dojdzie szybko to tym lepiej dla Ciebie - bedziesz mogl spokojnie domagac sie o nastepnego + moze jakis gratis.. ludzie wszyscy wiedza ze sie da co jest napisane w 1 poscie i posty typu ze dzwonilem udalo mi sie juz nie maja zadnego zastosowania,albo co to jest email co dochodzi - tu jedynie powinny byc sugestie co dodac do tego 1 posta. te emaile to i tak nic nie mowia mi doszedl spoko - a pisze w nim wielkie jedno nic.. jedyna wiadomosc co z niego wynika to to ze dojdzie DHLem.. (potem poczta ofc).
 

frozen00

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

Do mnie padzik doszedł i jestem bardzo zadowolony :D
 

miszczyn

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

Prosze o pomoc jak zarejestrować swoją konsole a potem jak i co zrobic żeby dostać pada bo boje sie zadzwonić bez żadnych przygotowań.
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

czytaj temat od początku ... w moim poście masz wytłumaczone nawet co nacisnoc ... a rejestrowac to oni sie rejestrują ... podajesz tylko dane


a jak boisz sie zadzwonic to kicha ;/ ja sie z poczatku dygałem i babka chyba to słyszała w głosie przez co powiedziała że mam se zajśc do sklepu ... wiec dzwoniąc wyobraź sobie że na 1000000% masz zepsutego pada .. wbij to do głowy a bedzie dużo łatwiej wyrwac nowego ;]

i nie wal prosto z mostu ze czekasz na pada albo cos .. gadaj z nimi jak byś nie wiedział że możesz wyrwac pada :p

czyli wyobraź sobie ze nie czytałeś tego forum i masz zepsutego pada .... a wiecej niz nie trzeba ..

i napisz jak poszło

pozdr :)
 

miszczyn

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

OK jutro zadzwonie i dam relacje z rozmowy i co w końcu z tą konsolą trzeba ją rejestrować czy nie a jeśli tak to jak bo sie pogubiłem.I temat czytałem od początku.Wiem że może to głupie pytania ale nie chce walnąć jakieś głupoty a na padzie mi zależy bo kumple przychodzą i chą grać ale nie mam drugiego pada i mówie im żeby sobie sami kupili bo mi sie nie chce wydawać z 90zł na pada wole to wydać na gry a jeśli jest mozliwośc dostania pada od M$ to trzeba ją wykorzystać.
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

miszczyn napisał:
OK jutro zadzwonie i dam relacje z rozmowy i co w końcu z tą konsolą trzeba ją rejestrować czy nie a jeśli tak to jak bo sie pogubiłem.I temat czytałem od początku.Wiem że może to głupie pytania ale nie chce walnąć jakieś głupoty a na padzie mi zależy bo kumple przychodzą i chą grać ale nie mam drugiego pada i mówie im żeby sobie sami kupili bo mi sie nie chce wydawać z 90zł na pada wole to wydać na gry a jeśli jest mozliwośc dostania pada od M$ to trzeba ją wykorzystać.
oni Ci ja rejestruja... w trakcie rozmowy - a bac sie nie masz o co... mi dzis mija 3ci tydzien - dzwonie w pon i wysylaja drugiego.. czyli bede mial 3 jak dobrze pojdzie..
 

miszczyn

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

Dzwonie pod numer podany w pierwszym poście i mówi mi że połączenie nie może być zrealizowane z tego telefonu.Mam telefon w Play ale mój kumpel ma w orange i też nie moge sie z jego fona dodzwonić.
 

dawid_1990_04

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

HEHE dzisiaj pad doszedł, nietrzeba nic podpisywac, wiec jak ktos ma zepsutego naprawde to moze sie starac o kolejnego :D Tylko wtedy bedzie musiał wysłac paczke na swoj koszt
 

krzysztof0615

Świeżak
Świeżak
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

zaku666 napisał:
mateusz_gosc napisał:
a mnie ciągle niecierpliwi że nie pytali mnie o maila :/
na xbox.com ciagle pisze że nie wysłane :/


coś mi tu śmerdzi :/
wyluzuj i nie nabijaj postow :( ??? , jak nie dojdzie szybko to tym lepiej dla Ciebie - bedziesz mogl spokojnie domagac sie o nastepnego + moze jakis gratis.. ludzie wszyscy wiedza ze sie da co jest napisane w 1 poscie i posty typu ze dzwonilem udalo mi sie juz nie maja zadnego zastosowania,albo co to jest email co dochodzi - tu jedynie powinny byc sugestie co dodac do tego 1 posta. te emaile to i tak nic nie mowia mi doszedl spoko - a pisze w nim wielkie jedno nic.. jedyna wiadomosc co z niego wynika to to ze dojdzie DHLem.. (potem poczta ofc).
ty też bezsensownie nabijasz posty
i ten co to ma być mówisz żeby nie pisałi o tym że czekają i że mają im dojść a sam tak robisz

zaku666 napisał:
miszczyn napisał:
OK jutro zadzwonie i dam relacje z rozmowy i co w końcu z tą konsolą trzeba ją rejestrować czy nie a jeśli tak to jak bo sie pogubiłem.I temat czytałem od początku.Wiem że może to głupie pytania ale nie chce walnąć jakieś głupoty a na padzie mi zależy bo kumple przychodzą i chą grać ale nie mam drugiego pada i mówie im żeby sobie sami kupili bo mi sie nie chce wydawać z 90zł na pada wole to wydać na gry a jeśli jest mozliwośc dostania pada od M$ to trzeba ją wykorzystać.
oni Ci ja rejestruja... w trakcie rozmowy - a bac sie nie masz o co... mi dzis mija 3ci tydzien - dzwonie w pon i wysylaja drugiego.. czyli bede mial 3 jak dobrze pojdzie..
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

krzysztof0615 napisał:
zaku666 napisał:
mateusz_gosc napisał:
a mnie ciągle niecierpliwi że nie pytali mnie o maila :/
na xbox.com ciagle pisze że nie wysłane :/


coś mi tu śmerdzi :/
wyluzuj i nie nabijaj postow :( ??? , jak nie dojdzie szybko to tym lepiej dla Ciebie - bedziesz mogl spokojnie domagac sie o nastepnego + moze jakis gratis.. ludzie wszyscy wiedza ze sie da co jest napisane w 1 poscie i posty typu ze dzwonilem udalo mi sie juz nie maja zadnego zastosowania,albo co to jest email co dochodzi - tu jedynie powinny byc sugestie co dodac do tego 1 posta. te emaile to i tak nic nie mowia mi doszedl spoko - a pisze w nim wielkie jedno nic.. jedyna wiadomosc co z niego wynika to to ze dojdzie DHLem.. (potem poczta ofc).
ty też bezsensownie nabijasz posty
i ten co to ma być mówisz żeby nie pisałi o tym że czekają i że mają im dojść a sam tak robisz

zaku666 napisał:
miszczyn napisał:
OK jutro zadzwonie i dam relacje z rozmowy i co w końcu z tą konsolą trzeba ją rejestrować czy nie a jeśli tak to jak bo sie pogubiłem.I temat czytałem od początku.Wiem że może to głupie pytania ale nie chce walnąć jakieś głupoty a na padzie mi zależy bo kumple przychodzą i chą grać ale nie mam drugiego pada i mówie im żeby sobie sami kupili bo mi sie nie chce wydawać z 90zł na pada wole to wydać na gry a jeśli jest mozliwośc dostania pada od M$ to trzeba ją wykorzystać.
oni Ci ja rejestruja... w trakcie rozmowy - a bac sie nie masz o co... mi dzis mija 3ci tydzien - dzwonie w pon i wysylaja drugiego.. czyli bede mial 3 jak dobrze pojdzie..
poprostu mu odpowiedzialem.. a zeby nie zostawic posta ktory ma ~znakow to dodalem info o mojej sytuacji.. chociaz juz nie zamierzam napisac ani jednego posta w tym temacie - wszystko jest w 1 poscie.
 

brayan09

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

Pierwszy pad juz zalatwiony teraz jak wyciagnac drugiego??? bo ponoc teraz zeby wyslali 2 trzeba i wyslac zepsutego , przynajmniej tak mowila mi babka???? Czy to prawda komus kazali wyslac zepsutego jesli zadzwonil i powiedzial ze 1 nie doszedl????
 

miszczyn

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

Jakim cudem tam sie dodzwoniliście mi z każdego fona mówi że nie można sie dodzwonić z tego telefonu.A próbowałem sie dodzwonić z każdej sieci.
 

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

miszczyn napisał:
Jakim cudem tam sie dodzwoniliście mi z każdego fona mówi że nie można sie dodzwonić z tego telefonu.A próbowałem sie dodzwonić z każdej sieci.
Orange lub stacjonarny. OD 14 do 18 chyba dzwonic mozna z tego co pamietam poniedzialek- piątek
brayan09 napisał:
Pierwszy pad juz zalatwiony teraz jak wyciagnac drugiego??? bo ponoc teraz zeby wyslali 2 trzeba i wyslac zepsutego , przynajmniej tak mowila mi babka???? Czy to prawda komus kazali wyslac zepsutego jesli zadzwonil i powiedzial ze 1 nie doszedl????
Nie trzeba, jak nic nie pokwitowywales to w zaden sposob nie udawodnia ci ze dostales tego pada, z tego co czytalem to nikt nie musial odslylac. ODsylasz w momencie gdy masz potwierdzone ze 1 pad doszedl a zadzwonisz za jakis czas ze pad sie zepsul to wtedy wysylasz zepsutego
 

xguciox

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

Mam pytanie bo przy rozmowie trzeba podawać serial number czyli jak raz podam serial number i zamówię pada to drugi raz na ten sam serial już nie mogę pada zamówić
 

sulim

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

Dokładnie tak jak napisałeś
 

ferro_23

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

hehe równo po 3 tygodniach mi doszedł nic niepodpisywane(paczka z samych Niemiec)ale nie będę tak zachłanny i niezadzwonień po następnego.
 

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

ferro_23 napisał:
hehe równo po 3 tygodniach mi doszedł nic niepodpisywane(paczka z samych Niemiec)ale nie będę tak zachłanny i niezadzwonień po następnego.
ja juz czekam 3 tygodnie i 1 dzien ;] Jutro dzwonie ;]
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom