1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak zdobyc Microsoft Points?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez chester35, Sierpień 9, 2011.

1. chester35

chester35 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnów
    witam. ostatnio zaczolem grac na polskim xbox live i mam takie pytanie jak zdobyc Microsoft Points ? za ktore moglbym kupic jakis dodatek do gry itp .czy jedyny sposób to kupowanie zdrapek na allegro ?? moze da sie je wygrac robiąc jakies osiągnięcia w grach ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. BogdanROX

BogdanROX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kupujesz oryginalne zdrapki w sklepie lub allegro, ewentualnie możesz kupić konta silver z większą ilością punktów w mniejszej cenie ( też na allegro ). Inaczej się nie da.

4. milioner

milioner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja bym na allegro nie kupował. Dwa powody.
    Po pierwsze ceny teraz są drogie.
    Po drugie, w imię "zmowy cenowej". Z czystej zawiści, żeby nie dać więcej kasy naciągaczom.
    W sklepie też drogo, a nawet drożej.
    Pozostają strony zagraniczne. Pochodzenie kont jest tam baaardzo podejrzane (mam doświadczenie) ale jest tanio.

5. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Te tanie konta silver z dużą ilością msp, to jak dla mnie są aktywowane albo z kradzionych kart kredytowych, lub tych tzw. wymuszaczy co często piszą np. grając w MW2 "10 prestiż za 2100 msp"

6. konta silver

konta silver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. milioner

milioner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tanio? Fajny żarcik, nie no bez jaj rozśmieszyłeś mnie :)

EDIT:Nie no przepraszam, bo trochę wyjechałem. Widać, że wszystko profesjonalnie i w ogóle, ale nie mów ludziom, że to tanio, względem innych sprzedawców i że taniej nie znajdą, bo plujesz im w twarz.

Wczytywanie...

Poleć forum